bugün

sizin duygularınızı hiçe saydığı gibi saygı bile duymayan kızdır. en azından şu şekilde gülümsese ; '' : ) '' altında yine de bi olumluluk arayabilirdik. yine de bu dehşete düşüren cevabın ardından kızın çok meşgul olduğunu düşünüp mesajı adam akıllı okumadığına inanmak isteriz ve ''anlamadım?'' diyerek gururumuzu yerlere atmak pahasına da olsa cevap veririz. lakin çok geçmeden bu mesaja da cevap gelir;
'' : p ''

aynı kız , ''sevgilin var mı?'' sorusuna da ''uhasuhasuahuahua'' cevabı vermektedir.
hayata gülerek bakan kızdır.
muhtemelen yaşı 12 ile 17 arasında değişen embesil sınıfına tabi tutuğumuz dişi cinsiyet.
içindeki hayvanı serbest bırakmış kızdır.
(bkz: gülücüğe odaklan)
(bkz: hayvansın rıza)
biyolojik anlamda aşağıda görülen sınıfa giren kızdır.

kız: xx
erkek: xy
ergen: xd
xdé de yazabilecek olan kız. tamam panpa xdé yazmasından daha iyidir.
kıza en güzel cevap : (bkz: bsg).
ergenustur.
ilişki başlamadan önce ergen olduğu anlaşıldığından kıl payı paçayı kurtardığınız için kendinizi şanslı hissetmenizi sağlayan kız modelidir.
"Allaha EmANeT o ZaMaN xd" diye cevap atıldıktan sonra görüşülmemesi gereken kızdır.
senden hoşlanmıyordur, hayat müşterek değildir.

(bkz: bu bir tuzak)
eskinin 'zengin ve şımarık küçük hanım' larının yerini alan 'fakir ve de fake xdeli ergen' cevabıdır. tam 12den vurulmuşsunuzdur.
şakalarla komikliklerle dolu bir kızdır. karşılık olarak "eben zaaa" denilebilir.*
liselidir.Henüz olgunluk seviyesine ulaşamamış kız tipidir.
(bkz: liseli vardı ya ah o liseli)
hadi ordan canım şaka yapıyosun sözünü kısaltarak söylemiş olan kızdır.
sevgili olma yasi daha gelmemis kizdir.
Senin iplemeyen kız tipidir.
-şey ben senden...
+tahmin ettiğim şey mi zuhahaha
-şey sanırım yanlış anladın ben senden çok hoşlanıyorum.
+ben zaten bunu tahmin etmiştim zuhahaha xdxd
-şey ben senden çok hoşlanıyordum. eskiden ama böyle baya bir geri sarmak lazım teybi.
ben bunda ne buldum, ne zaman, nasıl böyle bir adam oldum? özeleştirisini yapmayanın sonraki hayatı da güç olacaktır.

(bkz: dostum kız demişin ama bu bildiğin cep telefonu)
bi siktir git çay koy demek istiyordur.
içler acısıdır bu kızın durumu.
tamam gül ama xd nedir be kardeşim dediğim durum.
firmware i xd hafiza kartina yüklü olan kizdir. version yukseltilmesi sart olmustur.
zevke gelen kızdır.
yangın tüpüyle ağzına ağzına vurulması gereken kızdır. *