bugün

entry'ler (399)

itüde ders için her şeyini verenler

GEldiğimiz son nokta işte bu nokta "."

itüde ders için her şeyini verenler

bu insan bir dil dersi için her şeyi verebilen insanlar. Kıvanç duyulur mu bilmiyorum.
görsel

edit: çoğul kullanmışım hepsini kapsamaz.

itu macka kampus kantini

an itibarı ile yüz yüze alış verirsen vaz geçip otomatlarini bugünlük kullandığım, hafta başı ile beraber artık hiç bir şekilde sahibine bir kuruş kazandirmamak için çalışacağım kantin

itu macka kampus kantini

okula çalışa çalışa giren benim için çalışanlarınin konuşma şekilleriyle beklentimi ve hevesimi bir hayli kıran kantin.

itu macka kampus kantini

itu 'nun macka kampusundeki kantin olmakla beraber çalışanlarının bir hayli kaba ve bozuk para alma konusunda ısrarcı olan ticari isletme. öyle ki her gelen 10 lira veriyor bozug para uzatın diyip durmak dışında başka bir şey yapmıyorlar. Itu gibi bir üniversite için fazlasıyla üzücü bir durum.

wattpad

güzel bir e kitap uygulaması. Ben bu sisteme şu hikayeyle katıldım: https://www.wattpad.com/6...uhakeme-tüy-dökmeyen-kedi

ayakkabı hırsızına edilebilecek hakaretler

ben senin ananın ayakkabısını yırtayım diyerek açacağım başlık.

pipi vergisi

bedelli askerlik için alınan paranın tamamına verilen ad.

elon musk ın canlı yayında esrar içmesi

Marsa kısa yoldan gidişi canlandırma durumu.

istenmeden okunacak bölümler

En başında tıp gelir bu bölümlerin. Gerisini siz tamamlayın.

iyi entry in kıymetinin bilinmemesi

mükemmel bir entry girip de kıymeti bilinmediği durumları anlatmak için açtığım başlık. Kardeşim azıcık okuyun şu entryi. Ha gayret beğenirsin. Niye beğenmemezlik ediyorsun?

dolar 4 00 a düşünce sus pus olan gezici

Bugün konuşan gezicidir. Bu başlığı canlandıralım bakalım ne çıkacak.

en komik kemal sunal filmi

Zübük filmi.

istanbul teknik üniversitesi

mimarlık fakültesini ve ingilizce hazırlığını aşırı merak ettiğim üniversite. Bilen varsa hayrına bi' mesaj atsın

tc kimlik numarasından ırk öğrenme

bazılarına, abazalık ırk mıymış ? , dedirtecek sonuçları olan işlem.

türban ile cinselliği bağdaştıran zihniyet

Ulan ne örtüymüş ki o kadar kafanıza takılmış.

türban ile cinselliği bağdaştıran zihniyet

çağımızın yeni yetme ergenleri ve onlara yol gösteren eski sapıklardan oluşmaktadır. Yok efendim türbanlı şöyle böyle. Karşı kaldırımda biri adam öldürse sırf adamla aynı sokaktasın diye sende mi suçlu olacaksın? Yıllardır tvlerde gösterilen abuk subuk filmler ile gençlerin akıllarını yıkadılar. Başörtüsü olmayan yapınca dikkat çekmiyor. Başörtüsü olan yapınca kıyamet kopuyor. Genel geçer bir gevşeme var ahlak konusunda. Özgür cinsel yaşam denilen şey tamamen hayvanlara özgüdür.

bir özelleştirme yap

vergi dairesini özelleştirelim.

safiye inci

ahh ulan erkek olacaktı ki diye başlayıp dayak atma sahneleri hayal ettiren kızdır.

gündoğdu marşı

https://www.youtube.com/watch?v=bJrLzIBt5d8