bugün

android markette içinde yüz bin tane e-kitap bulunan müthişötesi program.
mükemmel bir e kitap uygulamasıdır. ücretsiz kitap okuyabileceğiniz güzel bir program.
e kitap okumak için mükemmeldir ancak "ben yazarlık yapacam" diyorsanız malesef böyle bir şey olmayacak çünkü yazılan şeyleri takip edenlerin yaş ortalaması 10 ila 14 arasında gelişiyor zira 1D fanfictionları* veya herhangi bir lise temalı dizide gerçekleşen klişe olayların 13 yaşında zihinler tarafıntan yorumlandığı işlerden başka bir şey yok. yani tutanlar bunlar, böyle şeyler yazacaksanız önünüz açık tabii...
yazarların yaş ortalamaları yirmiyi bile geçmemektedir ve çoğu kitaplar eksik yayınlanmıştır.
kardeşimin bile hikaye yazdığı site. yalnız çok fazla belieber ve directioner içerir. okumak isteyenler: http://www.wattpad.com/39837384-bitti-r%C3%BCya
http://www.wattpad.com adresinden girebileceğiniz, üyelerin kitap okuyabileceği ve yazabileceği bir paylaşım alanı. ıp olarak kanada'ya bağlıdır.
Güzel bir e-kitap uygulaması. Gerçekten hesabın sahibi o ise martin dedemiz taht oyunlarını yüklemeye başlamış ve şu an ilk kitap yüklenmiştir. Orjinal dil sevenler aklında bulundursun.

Parlaklık ve sayfa rengi ayarıyla göz yormadan kitap okutan programdır.
ergenlerin fink attığı site. hakikaten ileride herkes biraz yazar olacak sanki. hayır edebiyat yapan bebelerimiz yorumlarda "şok gzl cnm XD XD XD" şeklindeki lügatlarından ödün vermiyorlar. aklınızdaki yazarları okumakta acele etmeyin; gelecek yazarlar pek bir popülist olacak sevgili tostlar.

vesselam...
Kitapların genelde bır kısmı olan yerdir ve boktan hikayeler felan doludur.
yazdığım metnin altına ''ya sncde biraz sıkıcı deil mi?'' türünde yorumlar bırakan 15-16'lık belieber ve directioner içeren site'dir. Aklınız varsa yazmayın sadece okuyun.
Şuanda bazı hikayelerin aşırı sürükleyici olduğunu gördüğüm e kitap uygulaması.
çoğunlukla gençlerimizin yazdığı hikayeler olan, pekte bir işe yaramayan site.
Sıradan yazarların bazılarının yazmayı bile beceremedikleri amatörce bir site. Zaman geçirmeye yarayan yinede zararsız bir site.
kitap okuyabildiğimiz ve yazabildiğimiz sitenin ismi.
Fan Fiction diye tabir edilen hikayeleriyle yaran sitedir.
güzel bir uygulama. birşeyler okumak istediğim rastgele birşeyler okumak için birebir.
ergen kızların hoş şeyler yazmadığı site. app.
Seni sevmek istemedim hikayesiyle tanıştığım ve müptelası olduğum çok faydalı eğlenceli bir sanal kitap sitesi.

O kadar boktan sosyal paylaşım sitesi indireceğinize birde bunu indirip kullanın daha yararlı bir şey yapmış olursunuz.
ergen kız hikayelerinin arasından adam akıllı okunacak bir şeyler bulamadığım site. güzel hikayeler bilen varsa mesajlarını bekliyorum.
Saçma sapan fragman haberlerinin de yer aldığı site. Adam imleme yapmak için kullanıyor. Yazık !
Yüzlerce e-kitabı içinde bulunduran, oldukça kullanışlı bir uygulama.
E-kitap okuyabileceğiniz uygulama/site. içindeki tek okunası hikaye "Yabancı" adlı hikayedir. Hem şiddetle tavsiye ediyorum hemde şiddetle uzak durun çünkü hikaye rüyalarınıza giriyor. Kafayı yedirtir insana. Yazarının adı Öznur. Ancak uzun zamandır sağolsun yazmıyor ve millet kafayı yedi artık.
Yazılan hikayeleri gördükçe Ne iş yapıyorum lan ben bu sitede diye kara kara düşündüren ciddi amatörlerin sitesidir. Bırak deseler bırakamam ama...
14-16 yaş arasındaki kızların aşk ve seks hikayeleri yazdıkları bir site. Burada, herkes kitap yazıp okuyabilir. Bütün kitaplar birbirine benziyor zaten yazarlar amatör zaman kaybı yapmayın derim ama kitap yazıp isminizi duyurmak isterseniz işinize yarar.
bende yazıyorum lan: http://www.wattpad.com/st...orti-%C3%A7%C4%B1kt%C4%B1

yayın şirketlerinin avcısı olduğu kitap yazma uygulaması.
güncel Önemli Başlıklar