bugün

entry'ler (45)

kadıköy den koyup florya dan çıkarmak

6 Şubat tarihinde kim kime koyacak onu bütün futbol camiası görecek . Ha bu arada :
ONYEKURUDAN KOŞU VAR .

forveti yok denen fenerbahçe

22. transferine imza atan spor toto süper lig ekiplerinden herhangi biri olan Fenerbahçe.
20 tane daha transfer yapsın nasıl olsa limiti aşmayan tek kulüp .

siyasetçilerin esnaf ziyaretleri

siyasetçilerin Esnafın zor günlerinde dertlerini dinleyerek yanında olduğunu göstermesidir .Bu ziyaretlerde esnaflar dertlerinden dem vurur , siyasetçi bugünlerin de mesut yarınlarla sonuçlanacağını söyler .Bu ziyaret bunlara birdaha yaşamayalım bize oy verin isteğiyle sonlandırılır.

koşarak yatağa yüzüstü atlayıp ağlayan kız

istemediği herhangi bir şey yaşandığında klişeleşmiş şımarık kız tavrıdır.

mesut özil in fenerbahçe ye maliyeti

KAP bildirimini çok komik bulduğum futbolcu. Açıklanın kat kat fazlası diye düşünüyorum .

deprem

Japonlar için normal , Türkler için olağanüstü sayılan bir afet.

dertsiz insan

Yaşamsal faaliyetleri devam eden bir insanın dertsiz olabileceğini düşünmüyorum . Ölüm ile hayatı sonlanan insan dertsiz olabilir.

iç giyim

Kadınların cazibe yaratmak amacıyla çok seçici olduğu bir aksesuar .Tanga vazgeçilmezim.

devlet bahçeli

Amacını ve ideolojisini koltuğunu saglamlaştirmak adına belirleyen , bal tutan parmağını yalar zihniyetinde ki siyasetçi .

vatandaşlıktan çıkartılması gereken insanlar

-Fethullah yandaşları
-Mustafa Kemal Atatürk düşmanları
-terör örgütü yandaşları
- Suriyeliler
Vs.

aşı olmayı düşünüyor musunuz

Biontech aşısı gelirse düşünebiliriz. Ama cinovac aşısını kesinlikle yaptırmayi düşünmüyorum .

türkiye de doğan 1 milyon suriyeli bebek

Fazla bile olduğunu düşünüyorum .Çünkü öyle bir üreme sistemine sahipler ki hiç olmayan 5 tane 6 tane doğuruyor. Adamlar seri üretim yapıyor .

tecavüzcüye verilecek cezalar

Bizim ülkemizde uygulanan ceza:
ifadesi alındıktan sonra nöbetçi mahkemeye sevk edilip serbest bırakılması . Bazan denetimli serbestlikte olabilir .

türklerin kendi ülkesinde azınlık olması

Suriyelilerin ülkemize katılması ile bariz olarak ortaya çıkan sonuçtur.

irfan can kahveci nin fenerbahçe ye transferi

Galatasaray ın başarılı olmasını engellemek transferi yapamaması için fiyatı arttırmak amacıyla uygulanan çirkef bir taktik.

ciddi ciddi suriyelilerin gideceğini sanmak

Böyle bir şeyin gerçekleşeceğini sananları hayalperest insanlar olararak görüyorum . Adamlar vergi yükü altına girmeden hizmetlerden öncelikli olarak faydalanıyor . Nasıl gitcekler ?

götü güzel olanın gönlü de güzel olur

Bu çıkarıma nasıl varıldığını ve bu çıkarıma varmak için nasıl bir yol izlendiği merakta kaldığım bir konu doğrusu.

geleceğe umutla bakamamak

Yaşadığımız günün zorlukları ekonomik , kültürel , sosyal faktörler ile etkilerini göstermektedir .Gelişmiş ülkeler de nadir yaşansa da gelişmekte ve gelişmemiş olan ülkelerde sık karşılaşılan bir durumdur

gidenin geri gelmemesi

Gidenin geri gelmemesi ölümün tek yön gidiş , son yolculuk olduğunu gosterir.

en gereksiz dersin matematik olması

Hayatımızda işe yarayan bakkal matematiği olarak adlandırdığımız kısmı haricinde gereksizdir.
Örneğin ; türev , integral , limit ,trigonometri ,logaritma ...vs