bugün

Devre arasında gerçekleşecek transferdir. Evet.
ali koç başkanım yine yaptı yapacağını.
müthiş futbolcu irfan'ı kaptı gassarayın elinden.

görsel
irfan can kahveci'nin fiyatını arttırmak için yapılan başarılı bir taktiktir.

fenerbahçe bu adamı almaz orta saha da 20 tane futbolcusu var kimi kesip oynayacak?

tamamen bir piyasa haberi.
bizim mesut özil imiz var. napalım irfanı .
Yedeğin yedeği olarak düşünülebilir.

Mesut, gustavo, ozan mevcut orta sahamız. Pelkas kanatlara kayacak sanırım. Bu 3 orta sahadan biri sakat veya cezalı olursa sosa var. Mert hakan var. Pelkas kayar ya da ortaya. Eğer fenerbahçe'de Allah göstermesin çok sakat olursa, işte ozan, yedeği mert hakan, sosa falan, irfan ancak kulübeye girebilir, 11'e giremez. Of ya hiç ihtiyacımız yok aslında. Gs'nin en iyi adamı olur onların daha çok ihtiyacı var. Biz ne yapacağız top toplayıcı mı? Neyse sırf gıcıklığına bile alıp mesut özil'in malzemecisi yapabiliriz.
sebep? mesut varken üstelik.
Maksat ibnelik olsun.
irfan bey transfer olacaksa, birileri gidecek demektir, kim gidecek acaba...

bu arada irfan bey fener'e gelirse, sosyal medyasından fatih terim i takipten çıkaracak demektir.

ayıp olacak fatih beye.
zaten ben kendisinin inanılmaz abartılan vasat bir topçu olduğunu düşünüyorum ama velev ki alındı, nerede oynatılacak amk düğünlerde falan mı? 98 tane ortasaha oyuncusu var takımda.
Galatasaray ın başarılı olmasını engellemek transferi yapamaması için fiyatı arttırmak amacıyla uygulanan çirkef bir taktik.
irfan'ın mevkisi göbek orta sahanın solu.

Gelirse bence faydalı olur. Gustavo ve ozan'la dönüşümlü oynayabilirler.

Mert hakan tam bir kabadayı ve yararsız. Fener'de uzun süreli kalacağını düşünmüyorum.

Sosa yaşına rağmen daha etkili. Araya top atar, asist yapar. Son dakika gol atar falan derken maçın kaderini değiştirebilecek bir oyuncu.

Bu yüzden fener'de fazlalık yaratmaz aksine faydalı olur.
fatih terime ikinci dürümcü vak'asını yaşatması muhtemel girişimdir. damadını da alıp samandırayı basmaya çalışabilir.

fenerbahçe irfan can transferini yapsa ne yapacak ? maksat gs den fazla para çıksın. zamanında bu gs az mı yaptı bunu. şam şeytanları. hamdi babanın dediği gibi "bunların dalını budağını keseceksin" *
1-Fb’nin Gs daha pahalıya alsın diye yaptığı fiyat yükseltmesinden başka bir şey değildir.
2- Ozan’ı satıp alacaklar.
3- Nerden geliyor bu değirmenin suyu
Ortalama sosyal medya yorumları bu şekildedir. Ben 1. Yoruma katılanlardanım.
Birde edin visca geldi mi yuh derim artık.
imkansızdır. Sırf galatasaray ın transfere yaklaşması nedeni ile önünü kesmek için atılan bir adım..
Gerçekleşeceği söylenen bir transferdir.

Şimdi burada iki Türlü sonuç çıkıyor.

A.2.emre akbaba vakası,gs son anda büyük bir teklif yaparak alacak ve fenere çalım yapmış gibi göstererek transferi dramatize edecek.

B.fener cidden alacak ve gs taraftarı 1 aydır sabırsızlıkla beklediği kişiye "zaten çöptü" diye içten ağlayarak olayı geçiştirmeye çalışacak.

Her halükarda çok az verim sağlayacak vasat bir anadolu topçusuna yine dünya para verip,akıllanmayan iki takımın komikliklerini izleyeceğiz efendim.

Bir Beşiktaşlı olarak bize de bu şovu çekirdek çitleyerek izlemek düşer.bakalım sonu nasıl bitecek ehehehe.
Biz hulk u alalım da sarı Kardeşler ne yaparsa yapsınlar.
Gerçekleşmiş. Son dk haberlerinde bakabilirsiniz. Resmi açıklama akşama ya da yarın gündüz gelir maçtan önce. Deniz türüç + bir miktar para. Hayırlı olsun.

Başakşehir'de bir aslan ahahaha.
irfan can'ı istiyoruz, irfan'ın da bizi istediğini biliyoruz ahaha.

Aklıma geldikçe güldüren iki söz.
irfan can alındıysa ozanı satabilmek için alınmıştır. Eğer öyleyse mantıklı bir iş olur.
Ozan büyük bir ihtimalle sene sonu satılacağı için, önümüzdeki sezon düşünülerek transfer edilmiştir.
gerçekleşmiş.
son yüzyılın en büyük transfer çalımı. *
An itibariyle gerçekleştiği söylenen transferdir.

Galatasaray Ali koç'a teşekkür etmelidir.

Hem boşa para harcamaktan kurtuldular,hem potansiyel bir dünya yıldızı olma olasılığı olan gedson fernandes'in kiralanmasına odaklanmasını sağlandı,hem de fener yılın kazığını yedi.Puhahaha.
aynen hemen kötülemeye başlıycam. *
(bkz: irfan can kahveci/#44340826)
Olduysa hayırlı olsun. Ama 12 milyon € + deniz türüç (bonservis) + 1 milyon euro verildiyse astarı yüzünden pahalıya gelmiş bir transfer. Bu bütçelere zaten gs alamazdı.
inşallah olmuştur. Başından beri gereksiz bir transfer olacağını seziyorum zaten.
güncel Önemli Başlıklar