bugün

Bu hayale inanan tipleri acilen bir cam bölmenin içine koyup müzede "eşi benzeri olmayan bir cahil" ünvanıyla muhafaza ederek sergilemeliyiz. insanlık medeniyetini rezil rüsva eden bu cahiller reisin kaybedeceğine cidden inanmışlar yine. Acaba ebeveynleri bu veledlere ne yediriyor ki bu hâle geliyorlar anlamıyorum harbiden.
Valla kazanır kazanmaz ama oy kaybedeceği kesin.
bir ülkede oyu kimin verdiği değil, kimin saydığı önemlidir.
tencerenin deviremeyeceği hükümet yoktur- suluman demirel.
erdoğan bu defa gidicidir çünkü çok çaldı artık ülke onun şirketi gibi dolayısıyla gidecek millet onu sandığı koltuğunun altına vererek gönderecek.
--spoiler--
bir ülkede oyu kimin verdiği değil, kimin saydığı önemlidir.
--spoiler--

aynen öyle.

"erdoğan'ın kaybedeceğine inanacak kadar saf olmak" bu ülkede seçimlerin adil olarak yapıldığını/yapılacağını zanneden insan kitlesinin özelliğidir diyelim.

bu entry i açan vatandaş demek istiyor ki ;

siz daha çok beklersiniz. reis işi şansa bırakır mı hiç ?
(bkz: ekrem imamoğlu)
Bu sefer gideceğine gerçekten inanmaya başladım. Aslında milletimizin aptallık katsayısına göre böyle bir şeyin olmaması lazım; ancak akraba olduğum tayyipistler'in tamamı benimle artık eskisi gibi tayyeap güzellemesi yaparak konuşamıyor. Evlerine gittiğimde a haberi açıp her defasında kılıçdaroğlu ve chp'ye atar tutarlardı. Sanki ben chp'liymişim gibi bunu yapmaları çok tuhafıma giderdi; ama sonradan anladım ki onlar muhalefet eden herkesi chp'li görüyorlar. Şu anda yine chp üzerinden muhalefeti vurmaya çalışıyorlar; fakat bir fark var: Günah keçileri artık bir tane değil. Bu da onları hayli zorluyor. Bir kere akape'de iken ekonomi konusunda öve öve bitiremedikleri babacan, akıl hocalarından ve 4 bakan-17-25 aralık mevzularının kara kutusu Davutoğlu, öğrencisi oldukları Erbakan'ın partisi Saadet ve sağ görüşün ve milliyetçiliğin iki ayrı temsilcisi bu 6’lı masadalar. Sadece chp olsa işleri kolay; vurun abalıya. Papuç pahalı ve yukarı tükürseler sakal, aşağı tükürseler bıyık...
korkma titre troll. seneye sepet havası.
Bu gün vazgeçtim.
Bunak bir ihtiyarla aynı mağazada ayakkabı bakıyordum.
Oha fiyatlara bak dedim.
Allah bunlara insaf versin dedi.
Verdik yetkiyi gördük dedim.
O neyapsın yaa, vatandaşını düşünüyor dedi. Cebimizde paramız varsa onun sayesinde dedi.
Al o zaman bir kaç çift dedim.
Bana 1 tane lazm dedi.
Öbür dünyada rahat edicez dedi.
inşallah tez zamanda ragata kavuşursun o zaman dedim!!!
turkiye'nin basina kim gelecegine turkiye subesinin sefleri karar verir ki bu elemanlar turkiye'de bile degil. secmen onune ne konursa onu yer. dolayisiyla erdogan'in secilip secilemeyecegine inanmak bos beles islerdir.