bugün

Pek acıklı manzaralardır.

https://m.youtube.com/watch?v=AywL1yN0I90

Demek ki gübre alamadin, uyle midur daa? Bak sen..

(bkz: akp pişmanlıktır)

(bkz: svihs)
Para karşılığında Muhalifleri çıkarıp hükümet hakkında provakasyon yapan fondaş kanalın videosunu atmış sinsi. Seni kimse umursamıyor veled. Boşu boşuna zamanınını öldürme.
videoyu izlemedim lakin rizeye seyehatim sırasında bir çay üreticisi, gubre fiyatları ve artan işçilik maliyeti sebebiyle, büyük firmaların küçük çiftçilerin arazilerine çökmeye başladığından dert yanıyordu.
beter olsunlar.
keşke daha beteri olsa. açar son ses dombirayı dinlerim. bu zamana kadar akpye hiç oy vermedim ama bu seçim akpye oy vermeyi düşünüyorum. şu tabloları görünce içimin yağı eriyor. ohh daha beter olalım. benim tuzum kuru, bu zamana kadar kendini yırtanlar düşünsün.
görsel
umurumda olmayan durum.
ilahi adalet tecelli ediyor ve bu yaşananlar daha iyi günleri.
insanların hayatı geleceği istikbali yok edilirken (örn: intihar eden albay ali tatar) bunlar susup oh olsun diyen insanlardı.
ülke değerleri yatımları fabrikaları arsa fiyatına neredeyse beleşe satılırken alınan borçlarla piyasaya üretime yatırıma değil de tüketime sürülen dövizle 1 dolar 1 lira diye sayıklayan, babasından kalan malı satıp hazır yiyen evlat gibi ekonomik politikalarla sistemi çökerten bununla övünen bu insanlar değil mi?
şimdi ceplerine dokunduğu için ağlıyorlar.

dikkat edin bugün ağlayanlara...
dün bu sistemi yaratan besleyenlerin bugün ağlıyor olduğunu görürsünüz.

bugün umurunda olmayanlara bakın.
dün devletin tüm yatırım iştirak ortaklık değerleri 3-5 kuruşa elden çıkarılır, borçla krediyle satılan devlet yatırımlarıyla geçici rahatlama yaşayıp 1 dolar 1 tl cehaletine, bugün yaşadığımız felaketi o zaman ekonomik başarı diye gösterenlere karşı çıkıp tedbirini almış insanlardır.

beni en çok güldüren de hedef olarak dünya'nın en büyük 10 ekonomi arasında olma söylemiydi.
Eşitlik istedikleri falan yok. Burada isyan edilen sey içinde dahil oldukları grubun bugün kendilerine torpil yapmıyor oluşu.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar