entry'ler (17)

idam öncesi yemek tercihi

kuru fasulye yenilirse eğer arkasında kalanlara büyük eziyet çektirilmesine neden olunabilir.

apartman giriş kapısına sıkıştırılan broşürler

boşa kağıt masrafı bi ton kağıt bırakılıyor ancak içlerinden sadece birkaçı alınıyor.

sontransferler com

Türkiye'nin en güncel spor sitelerinden biri olacağına inandığım ve geçtiğimiz günlerde 1 yaşına basmış, içinde son derece kaliteli içerik bulunan transfer sitesi olarak tanımlayabiliriz. Ayrıca facebook ve twitter sayfalarından da son dakika transferlerini rahatlıkla takip edebilme imkanına erişebiliyoruz. Ben sizin yerinizde olsam en azından bir göz atardım. ilerleyen yıllarda sözlüğümüze ilk entryi benim girdiğimi bilmenin güzel bir duygu olacağını hissediyorum. http://www.sontransferler.com/

metro turizm

kocaeliden istanbula olan yolcuğu dünya turu yaparcasına götürmeyi başarmasıyla beni benden alabilmeyi başarabilmiştir.

dorlan pabon

Parmaya transferiyle beraber videodaki görüntüleriyle kafamda oluşturduğum hayallerin suya düşmesine futbolcunun ilerleyen dönemlerde başarılı olması durumunda kahır olunası durumuna yol açabilir.

türk kızı

258 sayfa yorum gerektirmeye değmeyecek insan ırkıdır.

orgazma en yakın zevkler

uykuda uyudunuğuzu farkedip herşeyin akışını kontrol altına almak paha biçilemez.

ahmet kural

baştan alıyoruz dediği sahnede yaptığı mimikle hayretler içinde kaldım, sırf bu adam için bile izlenir bu dizi.

dexter

Artık 7. sezonunun başlaması için sabırsızlanmaktan öte bir durumdayım.

pisuvara sıçan mal

lisedeyken müdürümüzün kızların anlaması için önce pisuvarı betimleyip ardından işi gerçekleştireni törende anonsla tebrik ettiği ilginç durumdur.

dolu taşıta binen kızın asıl amacı

eve dönebilme gayesinden öte birşey değildir.

mesaja cevap yazmayan insan

en büyük nedeni sonra atarım deyip ardından cevap vermeyi unutmaktır.

twitter

Kızların birilerine laf sok güdüsüyle, erkeklerin ise kız ayarlama maksatlı üye olduğunu düşündüğüm paylaşım forumudur.

egemen korkmaz

fenerbahçe'de kadro derinliği oluşturması açısından takıma katkı sağlayacağını düşünüyorum. iyi bir oyuncu olsa bir yobo veya lugano değil sonuçta.

samed yeşil

inanılmaz yetenekli bir golcüde olabilecek her özelliğe sahip ilerleyen yıllarda adını sıkça duyucağmızdan hiç kuşkum yok ancak 2. Mesut Özil vakası olacağa benziyor. Babası yaptığı açıklamada Türk Milli Takımı'nın kendilerine sundukları vaatleri yerine getirmediği için oğlunun Almanya için mücadele vermesini istediğini dile getirdi.

türk televizyonları seviyesini düşüren programlar

Akılıma ilk gelen kalp gözü oldu daha ibretliğini düşünsemde olmadı aksakallı dedeye sevgiler...

pokemon

Kendisini Charizard sanıp camdan atlayan çocuk yüzünden izleyemediğimiz 107. bölümden sonrasında devam eden 10 sezon boyunca çok garip şeyler oluyor. Keşke devamını izlemeyip çocukluğumun hatıralarıyla kalsaydım.