bugün

devlet bahçeli'nin mhp nin tek başına iktidar olması için
"fert olarak hayatında hiç mhp'ye oy vermemiş
ilkokuldaki 5 arkadaşınızı,
orta öğretimdeki 5 arkadaşınızı,
5 asker arkadaşınızı,
5 mahalle arkadaşınızı,
sokaktaki 4 arkadaşınızı bulacaksınız"

sözünü emir telaki edip hemen yola koyulan ülkücü sokakta sizi görünce hemen işe koyulacaktır.
mhp ye oyunuzu vermeyi düşünür müsünüz ? ne cevap vereceksiniz !?

ben zaten mhp ye koyu vermeyi düşünüyorum tosuncuk !
az önce başka birinin 24 kişsinen biri oldum.
kusura bakma birader.
(bkz: eyvah! ülkücülerimi ocakta unuttum)
(bkz: başkasına sözüm var)
yok arkadaşım yanlış hesap yaptı sizin başkan bi profesöre hesaplatın bence bu zor denklemi.
(bkz: ikinin yanındahaki iki sıfır)
allah versin , başka kapıya .
24 kişiyi bulmak için 24 ayrı kişinin bir kişiye gelmesi sonucunda neticenin 24 kişinin ancak 24 oy toplayabilme durumu.
bu inandırıcı olmayan çağrıya inanmış olmana inanamamış olmam sence inandırıcı olmayan bir durum mu?
- gel gel panayır var gel..
benim (bkz: şovenist)lerle , (bkz: faşist)tlerle ,katillerle işim olmaz .
devlet bahçeli matematiğidir.
diğer 23 kişiyi görmeden karar vermek istemiyorum.*
ilkokul arkadaşlığı kontenjanından gelirse bir çay ısmarlanabilir. bunca sene sonra hatırlıyorsa, harbiden davasına bağlı adamdır. saygı duyarım.

ama yok sokak kontenjanından geliyorsa, döverim ben bunu. yeminle döverim, bana kimse gelmesin...
+ köyüne muhtar mı seçiyon arkadaşım. hatıra ülke yöneticileri seçilir mi...ne biçim siyasetçi bu devlet bahçeli yaa...
-ben bölücüyüm yine de okey mi?
1:kaç para veriyonuz?
2:aksesuarlar bedava mı?
(bıyık tesbih muşta çakı rozet)
bu seçilen 24 kişinin başkalarının seçtiği 24le çakışması devlet bahçeliyi kaosa sürükler*.
böyle bir hesaba alet olan diğer 23 kişiye dahil olmak istemiyorum.sipariş verir gibi oğlum 3 ekmek kap gel der gibi bu ne yaa.
(bkz: ocağını başına yıkmadan kop git lan)
yok düşünmem, herkezin oyu kendine kardeş.kısa ve öz
ben üniversite mezunuyum ama , ortaokula kadar demiş sizin başkan sanırsam.
49 milyonluk seçmen sayısı 50 sene sonra yaklaşık 100 milyon olacak. O zaman gelin.
diğer 23ünü görmeden hayatta olmaz.
kusura bakma ben lise ve üniversite okudum, o yüzden olmaz, şeklinde cevaplanması gereken istek.

dikkat edilirse bahçeli ilkokul ve ortaokul arkadaşlarından bahsetti.ee kitlesini tanıyan bir lider.helal olsun.

edit: tam da 24. entry olmuş.iyi tesadüf.