entry'ler (61)

bir kadını on saniyede kaybetme yöntemleri

sen bu aralar biraz kilo mu aldın hayatım?! ~aman :D ~

zall a dönüşmek

süper kahramanana dönüşmekle aynı şeydir.

deniz gürzumar

pit10'la beraber ortam kızı parçasını seslendiren, doğa bora* ile birçok şarkısı bulunan, adı bu aralar facebookta çok anılan, beta ile beraber seslendirdiği ebenin a* şarkısıyla insanların yarılmasına sebebiyet veren rapci.

karnelere yazilan hoca yorumlari

sınıf öğretmenimiz olan kimya hocamın yorumu:

yazıklar olsun sana! 1. dönem düzelt dedik sana sen iyice batırmışsın seneye düzeltmen dileğiyle.
* * *

insanın büyüdüğünü anladığı an

çocukluğunu özlediğin andır.

sevgiliye bakire misin diye sormak

soruyu sorma niyeti, sorulduğu ortam, ilişkinin durumuna göre alınan cevabın * değişeceği sorudur.

sevgilinin izlenesi halleri

gözlerinizin gözlerinizin içine masumca bakarken ki hali... *

99 değiiiil 90 değiiil sadeceee 89 kupona

(bkz: 89 kuponu biriktirdimde 90 ile 99 zor geldi) *

tek elle kopça çözmek

özgün'ün yaptığını iddia ettiği eylem *

sevgiliden ayrıldıktan sonraki smsler

arkadaş kalalım mı? sorusuda yöneltilen sorular arasındadır.

dondurmayı kenarlarından başlayarak yemek

külah dondurmalarda akmasın diye yapılabilen eylem. diğer dondurmalarda önce sevilmeyen yerler yenip en sona sevilen yerler bırakılabilir. misal çikolata sevmeyen bir insan magnumun önce dışını yiyerek sevdiği kremalı kısmı sona bırakabilir.

kızılderili burçları

akrep burcu olanlar için farketmeyecek durum. akreptik kıskanç para düşkünüydük şimdi yılanız soğukkanlı, ketum çatal dilliyiz. ama yinede kızılderili burçları gerçeği daha doğru yansıtır.

burçlar

(bkz: kızılderili burçları)

bülent emrah parlak

elazığ karakoçan'lı olmasına rağmen istanbul'da doğup büyüyen BKM mutfak oyuncusu.

alternatif sözlük karşılama mesajları

tebrikler! bugün sözlüğe giren 100. kişi oldun!!! moderatör olmaya hak kazandın!! *

ne benim

hipnoz etkisi yaratan bi süre sonra istemeseniz de dinlemeye başladığınız bir klibi vardır.

uzak durulması gereken dizi karakterleri

asi dizisinde tuba büyüküstün'ün oynadığı asi'dir. gurur gurur diye diye yapmadığı salaklık kalmamıştır. her izlediğin bölümde yaptığı saçmalıklarla adama sinir krizi geçirtir.

bebeği bağırarak seven insan

bide 2 aylık bebeği azarlayan bünye vardır * *
-yavrum neden ağlıyorsun?!!
-ha * *
-ben sana ağlama demiyor muyum?!!!
-*
alt komşumuz ve bebeği arasında hergün yaşanan diyalogtur. birebir aynıdır. abartılmamıştır.

bütün arkadaşları erkek olan kız

genelde kafa kızdır. eğlencelidir. kızların dedikolarını dinlemektense, erkeklerle takılmayı tercih etmiştir.

bitirimhane

kanal d'de yayınlanan hanelerdeki bir bölüm.