bugün

entry'ler (81)

tecavüzün en büyük nedeni

Yokluk, abazalık, bastırılan duygular ve yoğun din ve mahalle baskısı.

sözlük kızlarının beğendiği erkek tipi

Adam gibi adam olsa yeterdi ama niye hiç öyleleri denk gelmedi ki!

çin apartmanları

Sonu yok gibi duruyor.

türk kızının göt kalkıklığının nedeni

olgun bir kadın gerektiği gibi davranır. Siz öyle kadınlara denk gelmemişsiniz.

ben bu yazıyı sana yazdım

Bu sabah mutlu uyanmıştım. Sonra sen geldin aklıma senin olmayışın geldi. Sonra içimde büyük bir boşluk hissettim ve bu boşluğu nasıl dolduracağımı bilmiyorum. Canımı yakıyorsun. Senin de canın yansın istiyorum. O senin istediğin gibi kısa kestirdiğim saçlarımı daha da kısaltmak istiyorum sırf senin istediğin gibi olmasın diye. Seni hala çok seviyorum. Ama bu sevgi müthiş bir nefrete dönüşüyor adım adım.

ben bu yazıyı sana yazdım

Hayalkırıklığımsın ve hep öyle kalacaksın. Hayatımda ilk defa kabuğumdan çıkıp birine güvenmeye çalışmıştım. O aklındaki mükemmel insan nasıl oluyorsa bulama onu. Muhtaç kal. için acısın. Sen de her hayalkırıklığında beni hatırla. Çünkü seni gerçekten sevmiştim. Eğer isteseydin herşeyi değiştirmeye hazırdım ama sen vazgeçmeyi seçtin.

yalnızlık

Galiba en iyisi yalnızlık . Hayalkırıklıklarına mahal vermiyorsun bir kere.

mutlu olmayı nasıl başarıyorsunuz

Başaramıyoruz ağzımıza sıçıyorlar mutlu olmaya başladığımız zaman.

her şeyin anlamsız gelmesi

Galiba depresyondayım dedirten ruh halidir.

nefret ediyorum

Bu hayatın zorluklarından nefret ediyorum. Tanıdıkla torpille biryerlere gelen insanlardan nefret ediyorum. Hakkımı yiyen insanlardan nefret ediyorum. Aile baskısından nefret ediyorum!

kızları feminist olmaya iten olay

Erkeklerin hayvani tavırları bence.

yazarların okudukları üniversiteler

Ankara yıldırım beyazıt üniversitesi.

sabah sabah bu kadar nasıl konuşulur

Beynimde filler tepişiyo şuanda neyi nasıl yapacağım diye. içimdeki ses bi susar mısın yha.

üniversitedeki hayaller

Üniversiteniz eğer laylaylom takılabileceğiniz biryerse buyrun hayal kurun.

hala uyumamış olan yazarlar

Benimdir. Burun tıkanıklığından uyuyamadığım geceler yaşıyorum.

sözlük yazarlarının itirafları

Uyuyamıyorum sözlük. Gripten ateşten burun tıkanıklığından kırılıyorum. Son çare yeşil çay demleyip tv açtım.

içinden geleni söyle

Peki ben ilkokul muyum üniversitem ilkokulların başladığı günde başlıyor? Hayır yani nolurdu bir hafta daha geç açılsa?!

evlilik yasal bir fuhuş sistemidir

Napalım şimdi evlenmeyelim mi?

sözlük kızlarının mesajlara cevap vermemesi

Ben bi kere cevap veriyorum sonra topuk.

şarkının en vurucu yeri

Sevdim inanamayacağın kadar seni esmer kız. Kirpiklerimde çırpınan şu tuzlu gözyaşında ihanetin adı yok ihanetin adı yok neylersin ki... çember daralmakta şimdilik hoşçakal yaban çiçeğim yasal mermisiyle bir komiser yaklaşmakta.