bugün

partisini genel başkanını çok seven vatandaş beyanı. dededen chp liyim kemal abi parti başına gelmiş en kişilikli oturaklı genel başkan. istifa etmesini istemiyoruz hep başımızda olsun. amin..
Dededen iyi partiliyim, istifa etmesin.
yeni çıkan kemal kılıçdaroğlu istifa etsin etmesin akımına bayılıyorum, şevkle izliyorum.senin siyasi rakibin, hainlikten hırsızlığa kadar suçladığın adamı, yeni görev süresiyle birlikte 21 yıl boyunca tek başına iktidar olma gücünü kıramamışsın, hem parti hem siyasi sosyoloji, ekonomik olarak hiç bir boyutta milleti ikna edememişsin.21 yıl arkadaşlar, daha istifa etsin, etmesin?

değişim 21 yılda geliyorsa yazıklar olsun.Birşey söyleyimmi, değişim böyle gelmez arkadaşlar.
Chp yi kapatırsın, yeni bir parti yeni yüzler, ideolojisi olmayan bir parti, halkına hizmet edicek bir parti kurarsın.Chp atatürk ün çocuğu yada kendisi değil, ha bu parti kapanmaz devam ederse 21 yıllarda gelir, rejimde değişir , sende oturup dürüst genel başkanını istifa etsin mi etmesinmi, ulan adam 21 yıl ülke yönetiyor senin rakibin çocuk doğursan milletvekilliğine aday olur bu çocuk.
Tüm akp'lilerin tek dileği.

bu olduğu sürece biz 10 seçim daha kazanırız diyorlar.
partisini seven chp li beyanıdır. evet...
ben de katılıyorum. etmesin lan.
referandum yapılsın. seni %52.6 ile o koltukta tutacağız reyiz.
çok da wifi temennisi.
tövbe tü tü tü muarremin hayaleti sözlüğe mi geldi lan. hepsimizı eksilemiş lo.
Bence gitmesin yav. Son derece başarılı. Kendisi öyle diyor.
Kemal kılıçtaroğlu bir projedir. Henüz misyonu tamamlanmadığı için istifa ettirmezler.

işin garibi, bu chpliler akpye oy veren çomarlarla dalga geçiyorlar ama dönüp kendilerine bakmıyorlar. Yüz tane seçim kaybeden kk gibi bir adamı hala indiremiyorlar. Lan tayyibi indiremiyorsun anladık bari kendi tependeki beladan kurtul. Yok!