bugün

eski sevgilinin doğum gününde yeni manitayla ilişki durumu yapmak.
en güzel intikam umursamamaktır.
gereksizdir. intikam bile enerji ve zahmet gerektirir. ve sadece acıyı katlar. illa intikam almak istiyorsanız sikin. sonra da kıçına tekmeyi basın. artık kendini yamayacak bir hödük aramaya koyulsun.
(bkz: ne geçicek eline)
numarası umumi helalara yazılabilinerek intikam alınabilinir.
kan, kan ile yıkanmaz.

http://fizy.com/#s/1ai396
adı bile hatırlanmayarak yapılabilir.
acaip güzel bi histir. hele ki o an da bakılan gözlerin içi karmaşayla doludur. eğer sevmiyosanız yapın derim. insanı rahatlatırda.

harika bişidir lan. * *
bedenim güne dar geliyor, zaten 4-5 saate kadar da terkeder beni. ben ise sana sığdıramadığım için kaybolup gideceğim.

en yakın arkadaşıyla yatmak tavsiyelerin başındadır ama pipisi küçük olduğu için aldatılan bir gencin dramına bu durum ilaç olamaz. eliniz kolunuz bağlı düşünürsünüz, netten sizinle ortak acıyı yaşamış kişilerin tavsiyelerini bulmaya çalışırsınız ama olmaz. yok arkadaş! cinsellik yüzünden aldatılan insanların dramı hakkında bir yazı yok. o halde aldatanlar hep daha iyi yürekli birini buldukları için bu eylemi gerçekleştirmişler. yazanlar genellikle şiddet görüyordum, artık dayanamayacaktım falan diyor. anladığım kadarıyla ben hariç herkes aldatılmayı haketmiş.
ergenliktir. zalımlıktır. hayınlıktır.

Bazen büyüklük intikamdan daha tatlıdır.
- ne yaptığını zannediyorsun?
- intikam alıyorum.
- ne verdin ki ne alıyorsun?
- ...

*** sağlam temellendirilmemiş hiçbir aksiyon ne ruhu ne de vicdanı gram soğutmaz!
insanın kendini iyi hissetmesini sağlayan şeydir.
En güzel intikam, intikam duygusu yaşamamaktır. Eğer intikam alırsanız karşı tarafın size kızması için sizi unutması için kendince bir bahanesi olur ve aklına ne zaman siz gelseniz ama o da bana bunu yaptı iyiki böyle olmuş der. Bu tip durumlarda sessizce uzaklaşmak ve hayatımızdan tamamen çıkarmak en doğru olandır. hatta bir gün olurda hayat sizi bir şekilde karşılaştırırsa olabildiğince iyi davranmak en mantıklısıdır. çünkü siz yaşadığınız her şeye saygı duyan insanlarsınız ve saygınızı yitirmezssiniz. karşı taraf bunun farkına varır ve emin olun bir ömür yaptığı hatanın pişmanlığını yaşar. utanır.
Süper tat veren olaydır. Şimdiye kadar hiç böyle mutlu olmamıştım. Öyle bi intikam aldım ki artık kimsenin yüzüne bakamaz.
bir insanın yapacağı en onursuzca şeydir. gidenin arkasından, biten bir şeyin arkasından tek kelime etmemek gerekir. siz karşınızdakinden intikam aldığınızı düşünürken onun totosunda bile olmayacaktır.
alamazsınız sadece aldanırsınız, intikam alabilmek için o kişinin size karşı duyguları olmalı ki olsaydı eskimezdi.
her yigidin harci degildir. normal sartlar altinda yapilmasi hos da degildir. fakat eski sevgili eski sifatini almadan once veya aldiktan kisa bir sure sonra serefsizce, haysiyet yoksunu bir davranista bulunmussa ugrasilmasi farzdir. hak edenden alindiginda insani mest edendir.
Gidip de düşman olduğu çocukla sevgili olunabilir mesela. Arkanizdan kaşar falan der ama olsun.
ezik insan davranışı.
Tek cümle "seni sevmiyorum" demek.Hissederek söylediğinizi anladığında koyuyor.
yaptigim hayvanligi tek tek madde halinde yaziyorum arkadaslar.

1= ayrilalim olmicak diye blof yapti. tamam dedim
2= bir gun sonra uzerime olan telefon hattini kapadim
3= herseyden engelledim (facebook, twitter, whatsapp)

2 ay sonra farkli numaradan aglayarak aradi. cok iyiyim lan.
Eski sevgilinin umursadığı kadar ki intikam alma durumudur.

Ayrıca sığırlıktır.
-napıyosun ?
+ seni düşünüyorum sen napıyosun ?
- bende seni düşünüyorum acaba tekrar biz ?
+ siktir bok intikam alacan dimi .
Cok sacmadir. Zaman ve enerji kaybidir, ugrasmaya bile degmez. "Eden bulur" der gecerim.
Gereksiz bir davranıştır, adı üstünde zaten eski.