bugün

adsl in bazılarını kayırdığı *** olaydır.
15 dk dan fazla sürmemiştir. online listesindeki kişi sayısı yavaş yavaş artmaktadır.
etrafa byte şarapnelleri fırlatarak kullanıcıları fatal error moduna sokan ama az evvel regen olan konneksiyon.
istanbul gaziosmanpaşa'yı da sallamış patlamadır.
modemin konfigurasyon sayfasina girilip fiziksel baglanti olmadigi ogrenilip, ttnet a.s. yine bir guzel sovulmesine neden olan durumdur.

ben sadece ip alamadigimi sanmistim oysaki. aboovv!!! durum daha kotu desene..

internetime dokunma!!!
(bkz: telekom unlemi)
kütahya'da da basgösteren pörtlemedir. takribi 20 dakika sürmüş, kısa bir fotomaç arası verilerek aşılmış krizdir.
boğazdaki kabloların meme yapması sonucu patlak veren olay. *
uğranılan rapidshare zararının onbinlerce gb'ı bulabileceği düşünülüyor. allahsızlar...
sikintidan dus yapmaya yoneltmis patlamadir. en son girmeye calistigim entry suresi ile edit suresi (17:31 - 18:04) sekildeki gibidir. *
patlayan adsl olsun ve başka yerde patlamasın deyip, gülüp geçtiğimiz olaydır.
sesi izmir'den de duyulmuştur.o derece şiddetlidir. sanırım tüm ülkeyi etkiledi. kesintiden sonra tekrar gelince ankara'daki su borularının patlaması gibi, tüm fiber optik kablolar pörtleyecek diye ödüm bokuma karıştı.
marmaris'te de yoğun bir şekilde hissedilmiş olan patlamadır.
küfrettirmiştir.
adana'yı kapsayamamış patlamadır.
(bkz: son dakika haberleri)
"adsl 3 gündür sakat diyorum kimse dinlemiyo" diye söylenmemi kesen, herkesin fakettiği olay*
(#2278858)
* (bkz: 4 2 2 1)
yurdumun hızlandırılmış trenlerine benzemiş bir olay daha.***
marmaris toptan gümlemiştir. şu an olay atlatılmış, durum sakindir.

kutupsal form, marmaris'ten bildirdi.
bazı yurt dışı sitelere erişilemez olmuştur. buna microsoft'un msn serverları dahildir.
bir açıklama bile yapılmayan...
zamanındada normal trenleri hızlandırıp hızlı tren demişlerdi görmüştük neler olduğunu şimdi bir benzerini turbo adsl de yaşayacağız gibi görünüyor.*

(bkz: spiker gibi laf sokmak)
kesintinin ablanın hatası olduğunu sanıp ablasının bağırsaklarına kördüğüm atan s.c.k. polisle girdiği çatışmada şehadet şerbetini içti.

ulu tv haber , meşhur sincan cezaevi mevkii.