bugün

sevdiği entry'ler

götü kurulamak lüks oldu

ben hesap yaptım 32'lik paket orta kalite örneğin familia ,250 lira.
2-2,5 ayda bitiyor yaklaşık.(tek kişi)
ben evde artık kullanmıyorum,6'lı aldım misafire.
işim bitince duşa giriyorum bel altını sıcak yada yazın soğuk su ile yıkıyorum ,daha temiz oluyor ,ben indirimli kullanıyorum suyu. 2 ,5ayda 6-7 m3 su harcanıyor. 60-80 lira ,indirimsiz 150 lira. iç çamaşırı da 3 günde değiştiriyorum ,eskiden her gün değiştiriyordum.
(bu kullanım yalnızca taharet duş suyu)

çok daha temiz oluyor. bu arada taharet musluğu suyu da daha az kullanılıyor.
ne hallere düşürdü akp bizi.

tövbeler olsun.

şaka bir yana bana göre duşla temizlik çok daha iyi.

aya butik otel

Çok tatlı butik bir otel. Sahipleri sizi Mustafa sandal aya benzer dansıyla karşılıyor...

nörobilim uzmanı eğitimci ali doğan eroğlu

Bir videosunda kime ait olduğunu şu an hatırlayamadığım çok güzel bir söz söylemişti
O an aydınlandım...
"Bir çiçek açmadığında yetiştiği çevreyi düzeltirsin çiçeği değil"

Bir eğitimcinin mutlaka nörobilim bilmesi gerektiğinin kanıtı olan nörobilim uzmanı eğitimci...

Kendisi sadece çocuklarla çalışan biri olarak değil (çalışmak kelimesine karşı çünkü çocuklar bir sektörün ürünü değildir) aynı zamanda sürekli okuyan araştıran ve elinden geldiğince bildiklerini paylaşan nörobilim uzmanı eğitimci...

ali doğan eroğlu

Kendisi nörobilim uzmanı eğitimci olan Ali Doğan Eroğlu; çocuklar, ebeveynler, çocuk - ebeveyn etkileşimi ve tüm bunların ya da olumsuz çocukluk deneyimlerinin çocuk beyni üzerine etkilerinin günümüz çocukluğunun empati yoksunu olması z kuşağına (zombi kuşağına) dönüşmesine neden olduğundan bahsediyor

ali doğan eroğlu

Özel gereksinimli çocuklarla değilde ;her çocukla çalıştığını sürekli dile getiren nörobilim uzmanı_ eğitimci Ali Doğan Eroğlu sanırım otizmi çok abartarak anlatıyor. Ona kalırsa her çocuk doğarken otizmliymiş ;çünkü her çocuk infantil omnipotins denilen dönemde kalarak otizme dönüyormuş.

otistike

el yapımı kil tabletiyle internet sinyali bulmayı başarmış sevdiğim bir arkadaşımız.

otistike

Bilgi içerikli entry' leri güzel, hoş gelmiş. Yazmaya devam etmesi dileğiyle. eskilerden bir yazarı anımsattı sanki ama neyse.

otistike

umarım ben gidene kadar buralarda olur.

otistike

on ikinci nesil.