bugün

entry'ler (160)

electronica festival 2011

vip mantığını anlayamadığım 20 m2 yerde yarısı çiş kuyruğuydu.diğer yarısı lounge mantığı minderlerle iki sıra kaplıydı.kalan orta kısımda 4 adım sayılacak bir boşluk vardı.yemekler gereksiz pahaliydi.alkol ve yemek personelinin lakayit tavırları çok gereksizdi.güvenlik çok etkisizdi,kafası patlayan bir dünya maganda koruma demirlerninin üzerinde olmasına rağmen sadece bakmakla yetindiler,eskiye göre yeni sözde festivaller daha da kötü oluyor.teşekkürler future generation.

disko kralı

başlı başına boş geçen ve erken bitecek olan program.

dalış tüpüne oksijen tüpü demek

Genel anlamda yanlış bilinen bir durumdur. Oksijen tüpünde saf oksijen vardır. Dalış tüpü % 21 oksijen, % 79 azot karışımlıdır.

2 metrelik havuza oksijen tüpüyle girmek

2 metrelik havuza dalış tüpüyle dalmak *

minimal uludağ roman

tek tek hesap vermeye kalktım olmadı,veremedim

öyle bir geçer zaman ki

Caroline Türk kadınları'nın zekasına taş çıkartmıştır.

tc kimlik numaralarının algoritması çözüldü

Geçen ay yakalanan 70 milyon vatandaşın kimlik bilgilerini çalan çete algoritmayı çözmüştür.[http://www.hurriyet.com.t...ndem/15485772.asp?gid=373]

sarı kırmızı yeşil bayrağımız dalgalansa ne olur

Burda olmaz.Bolivya'ya göç edin renklerde hazır.

apo nun sıcaklardan şikayetçi olması

bekle seçim geliyor diye 3 seçimdir oyalıyorlarmış.O da bundan şikayetçi olup müdürlüğe havuz yaptırılması için dilekçe vermiş.

hayır ın bok rengi olması

hayır ın bok rengi olmasından dolayı sandıkların bok rengi çıkacağı.

mini etek giyip bacakları açık oturmak

civciv çıkacak kuş çıkacak.

kurtlar vadisi pusu

Boku çıkmış dizi. Yakında pembe diziye dönüşecektir, daha sonra biraz daha boku çıkıp sevgililer değişmeye başlayacaktır. Gaza getiren teknolojiyi de unutmamak gerekir.

disko kralı

Bu geceki bölümde pelin sönmez'i tiye almakla geçiren.Zerrin Özerin de gülüşüyle tamamlayan.An itibariyle pelin'in artık okanı bozduğu program.

the american bank

Hesap açtırdığında çek koçanı alabilirsiniz.Kahve almak için bile çek yazabilirsiniz.

ürün adı gibi anılan markalar

tüm mp3 çalarlara ipod denmesi.

hicbiseyebosunaiclenmeyenadam moderatör olmalıdır

(bkz: hadi git burdan)

kolları kıllı kadınlar

ben kıllarımla mutluyum ibaresini kullanan ve onları tarayan zihniyettir.

liseli kız tavlamak için laik taklidi yapan abazan

sordum bir gün suphi'ye söylediklerini niye anlamıyorum diye .

renault clio hatcback

Yeni bir reklamı yayınlanmıştır.Işıklarda yanyana duran bir genç ve adam vardır.Genç olan arkadaş Cranberries-zombie dinlemektedir ve çığıra çığıra sölemektedir.Karşı arabadaki amca şaşkın bakar.Tesadüfdürki genç adam kız arkadaşının babasıyla tanışmaya gitmektedir.Malum son baba ve genç tekrar karşılaşır.En can alıcı nokta yurtdışı reklamı olduğu halde isimlerin türkçe kullanılması ohaymış dedirtir.
-aa cem babamla tanıştarayım seni dumur .

kurtlar vadisi pusu

an itibariyle Polatın yine kafa koparttığı dizidir.