bugün

(bkz: hassiktir diyoruz hassiktir)
bir üst versiyonu türkiye'nin moderatörüdür zaten. ama sürekli yazıyor.
(bkz: imam osurursa cemaat sıçar)*
(bkz: hadi git burdan)
(bkz: yüzsüzlük) bu kadarı .
(bkz: daha da sözlüğe gelmezler)
bir fıkra vardır : caminin birinde sürekli ayakkabılar çalınıyormuş, cemaat bıkmış iyice. hoca da camiye birini bekçi tutmuş. cemaata da demişki "filancayı bekçi tuttum, artık ayakkabılarımız çalınmayacak". cemaattan biri "ee hocam hırsız oydu zaten" deyince, hoca da "ben de o yüzden onu bekçi tuttum ya" demiş.

moderatörlük verelim, başlıklarından kurtulalım. *
ulu sözlüğü yobazlar hariç herkes bırakacaktır .
sözlüğün yarısının çekip gideceğinin habercisi olan ihtimaldir.

(bkz: bir ihtimal daha var o da gebermek mi dersin)
(bkz: allahu ekber sözlük)
(bkz: başlık uplamak)
(bkz: biz sizi ararız)
sonuna kadar destekliyorum. airlangga da uludağ sözlük'e geçsin. banane.
bencede olmalıdır. bu kadar uzun bir nicke sahipse moderatörlüğüde uzun uzadıya başarır.
(bkz: hadi buda moderatör olsun)
birde bunu görelim
hayatımda gördüğüm en donanımsız zayıf kişilikli birinin ki burada bahsedilen kişilik kişilik yarılmasından dolayı oluşan gerçek olmayan ya da gerçeği ile birbirine karışmış olan hırt kişilik olan bu içlenmeyenadam kişiliği. cidden. ciddi anlamda kliniklik vaka. tamam insan sanal karakter oluşturur tozunu attırır ama bir insan şuuraltını bu kadarda şuurüstüne çıkarıp tavan yaptırıp üstkişilik haline getirmez ki? getirirse durumun rengi değişir. bunun adı yamulmuyorsam şizofrenidir. zor iş.

ha bu adamın mod olması olayı. müthiş bir eylem olur. destekçisiyim. ama bluvelve gubidiğide olsun. tencere kapak hikayesi. komedi.
Endişelenmeyin. Üstü açık yatmış o kadar.
önyargılı laf ebesi cahil dinciye tavsiye yobazsozluk.com açmasıdır.
tasdevrisozluk.com da olabilir.

orada herşey olabilir.

güzelim ulu sözlükte ilkel cahil taş devrinden kalma moderatöre katlanılamaz.
Aman diyeyim.
Anlayacağı dilde ise (bkz: töbe estağfuğrullah)
evet dini bütün bir müslümandır *
not: başlığı açan yazara sonsuz teşekkürler kopturdu beni.
olması ihtimalinde birçok yazarın sözlükten ayrılmasına neden olacak olay.
sözlükteki tüm yazarların ayrılıp sadece cool adam'ın kalması durumunda hayırlı olacak olay. böylelikle bir yandan vatan kurtarıp bir yandan da xhamster'da üreme belgeselleri izlerler bol bol.
olması gereken de budur.bu yazarımız işlenmemiş bir elmas ve her açtığı başlıkla neşemi yerine getiren yazardır.hayal gücü yüksek ve insanı en derin noktasından vuran güzide insan.
(bkz: bi hesapla entry girip diğer hesapla artılamak)
bence bu başlık şaka olmalıdır.