bugün

abdi ipekçi'de saat 20.00'de oynanacak olan basketbol derbisi. rakip takım taraftarı olmayacak.

Galatasaray, oktay mahmudi geldiğinden beri çok iyi bir hal aldı. avrupa'da ve ligde istediği gibi ilerliyor. Fenerbahçe'de aynı şekilde. ligde şu an namağluplar ve euroleagu'de de top 16 garanti. güzel maç olur umarım.

iyi oynayan kazansın, iyi oynayan galatasaray olsun.

not: 50 karakter sorunu sebebiyle maçı değil maç olarak açıldı başlık.

edit: fb ülker ilk yenilgisini almış.

zeytinburnu'ndan ümraniye'ye henüz yeni dönmüş olmakla beraber,
fenerbahçe köpeğine şampiyon cimbom yazdırdık!
namağlup değiliz ilk yenilgimizi bugün aldık.yeneriz galatasaray'ı yenmek zorundayız.
liderlik için abdi ipekçi arena'yı fenerbahçe ülker'e mezar edeceğimiz karşılaşma.
galatasaray cc'ın rahat kazanacağı maç olacaktır.
edit:aslanlar entry'e sahip çıktı.
abdi ipekçi spor salonunda saat 19.00 da oynanacak maçtır. maç hafta içi çarşamba gününe denk gelmektedir.
Az sayı olacağını tahmin ettiğim karşılaşma..Gönlüm Galatasaray dan yana ama..
2 den 2 bitecek olan maçtır. handikaplar belli değil ama ksk maçının ardından yüksek handikap olmayacaktır.
şimdiden buraya yazıyorum, galatasaray taraftarı bizi yanıltmayacak ve sahaya herzamanki gibi dart tahtası muamelesi yapıp kendilerine yakışan çirkeflğin bin türlüsünü yapacaktır. bizi yanıltıp insan gibi bi maçı tamamlamayı başarırlarsa editleyip özür diliycem.
(bkz: oktay mahmuti tokadı)
şimdiden buraya yazıyorum, fenerbahçeli seyirciler alınırsa fenerlilerin çirkefliklerinden dolayı olayın en alasının çıkacağı maçtır.
galatasaray seyircisi olay çıkarmaz fenerbahçe seyircisini bilemem.
neden haftaiçi olduğunu anlayamadığım maçtır. basketbolda maçlar haftaiçi de mi oynanıyor. birşey mi kaçırdım.
azgın gsli futbol taraftarlarının seyir zevkinin amına koyacağı maçtır. (bkz: bozuk para çakmak pet şişe)
hayatında bir kere bile basketbol maçına gitmemiş yarrak kafalıların hakkında yorum yapmaması gereken maç. biz takımımızın yanındayken siz neredeydiniz? burada konuşmayı iyi biliyorsunuz. 200 kişiyle maç izlediğimizi biliyorum, ayıptır be.
azgın galatasaraylıların seyir zevkinin amına koyacağını iddia edenler, hayatlarında bir kere bile abdi ipekçiye girmemişlerdir muhtemelen. gitseler bilirlerdi ki, içeri bozuk para, çakmak ve pet şişe alınmaz. hatta cafe'den alışveriş yaptığınızda para üstünü de "abdi ipekçi cafe" denen kağıtlarla verirler. maç çıkışında ancak bozuk paralarınızı alabilirsiniz.

diyorum ya, klavye başından sallamak kolay amına koyim. gelin salonlara birlikte kardeş gibi maç izleyelim diyoruz, ne anlayacak bu ibneler. boşa konuşuyorum tabi.
dün itibariyle biletleri satışa çıkan karşılaşma.

12tl olan sahaiçi biletleri dün sabah erken saatlerde tükenmiştir.
7tl lik tribün biletleri ise hala satıştadır.

29 aralık günü abdi ipekçi'yi tıklım tıklım yapacağız sözlük!
maç saati karla karışık yağmur beklenmektedir. ama değil kar, meteor yağsa o gün abdi ipekçi'deki yerimizi alacağız.

(bkz: içim rahat etmiyor fener e koymayınca)
yıllardır içi rahat etmeyenlerin yine rahata kavuşamayacağı maçtır.
holigan taraftarlarcayapılmış hunharca saldırıdır.

geçmiş olsun çocuklar;

http://uludagbesiktas.blo...fenerbahce-u-17-takm.html
(bkz: ccc galatasaray ccc)
maçın hakemi engin kennerman'dır.

galatasaray taraftarından ve galatasaraylılardan nefret eder. 4 aralık galatasaray banvit maçından sonra galatasaray'lı taraftarlara küfür etmiştir, ağza alınmayacak sözler söylemiştir.

o yüzden, bu maç kolay kolay bitmez... bu adam bu maçı galatasaray'ın hükmen mağlubiyetine kadar götürecektir.

bu nasıl bir federasyondur zerre kadar anlamıyorum! yahu galatasarayla kanlı bıçaklı olan adamı sen nasıl bu kadar önemli bir maça hakem olarak atarsın!
şu an ligin en formda iki takımının mücadelesi, tabi maç ğs taraftarı denilen hayvanatların ev sahipliğinde olacağı için biter mi bilinmez.

o değil de, ğs taraftarı hakem hakem diye zırlamaya erken başlamış, bari maçı beklesiydiniz lan büzükler.
galatasaray'ın kazanacağı maçtır. yani en azından öyle umuyorum.
(bkz: galatasaray ccc)
biletleri tükenmiş olan maçtır. normal sezon olması dolayısıyla yenmek yenilmek çokta önemli değildir aslında.play offlarda belli olur herşey.o yüzden hırs yapmaya gerek yok gençler.ama şunu demeden edemeyeceğim; (bkz: kan akar)