bugün

entry'ler (32)

beynin fon müziği

sürekli değişen bi müziktir. halbuki aynı kalsa ne de güzel olurdu.

boşver arkadaş

her duyduğumda tarık akan'ın başroldeki kadını kucağına aldığı, oraya buraya koştukları orman sahnelerini aklıma getiren şarkı.

olkan serdar yıldız

zaytung'taki kerem olduğunu yeni fark ettiğim adam. zaytung videolarının hepsini izleyen ve ilk bölümünden beri ibreti ailem'i kaçırmayan biri olarak vah bana. zaytung'taki bedelli askerlik videosunda suratından sevimlilik akıyordu, ibreti ailem'de de olabilecek en acayip, tuhaf karakteri canlandırmasına rağmen bi şirinlik muskası kıvamında. doğal komiklerden sanırım, konuşmaya başlar başlamaz iki kardeş kahkaha atıyor, babam da "ne gülüyorsunuz lan ne var burda şimdi" deyip bizi fırçalıyor. bizim evde değişik bi ünü var kısaca.

kıç kadar bakkala süpermarket yazdıran bakkal

"bakkal" isminin yarattığı sıcaklıktan haberdar olmayan bakkaldır. yanlış yapıyordur.

yolcularına musallat izleten otobüs firması

şahsen denk geldiğim firmadır. filmin sonlarına doğru en ufak sesten ödüm patlıyordu. otobüste izlememek lazım. önündeki koltuğu biraz fazla yatırsa huylanıyor insan.

ibreti ailem

beğendiğim dizinin üç vakte kadar kalktığını gösteren dizi. bende mi bi uğursuzluk var anlamadım. ne zaman bi diziyi sürekli izleyesim gelse o dizi tarih oluyor. sırf reyting yüzünden kaldırıldıysa yazık, ayıp, yok acun yüzünden kaldırıldıysa, diyecek bişey bile yok allah akıl fikir versin kaldıranlara. görüp görülebilecek en acayip karakter olan ender için bile izlenebilecek bi diziydi. star yönetimine sesleniyorum, allah bin türlü acununuzu versin sizin. tepe tepe kullanın.

türkiye nin 2012 olimpiyatlarında sıfır çekmesi

sonradan açıldığımız için artık anlamsız kalan önerme. baya baya çekiyoruz.

kötü yol

birbirinin aynısı dizilerden bi tanesi daha. böyle yapımalar hele kışın neyse de yazın insana fenalık getiriyor, içini karartıyor. kısacası nemli ve sıcak havalarda ayrı bi kasan dizi.

ilk bakışta aşk

olmayandır, son bakışta olanı daha makbüldur.

sıcaktan uyuyamamak

şu sıralar evde yaşadığım durum. durduk yere fena terliyorum, bırak uyumayı oturmak bile zor.

mucize nağmeler

her gece show tv'de yayınlanan program. ya da ben açtığımda denk geliyor. ee şarkı söyleyen iki insan, arkada da saz ekibi, hepsi bu. çok düşük maliyet yani. tam show tv'lik iş.

bir daha hiç mutlu olamayacakmış gibi hissetmek

geçicidir, bir daha hiç üzülmeyecekmiş gibi hissetmek ile aynıdır hatta.

çıplak gerçek

oyunculukları oldukça teatral olan dizi. ayrıca çok durağan. tamam zekice sözler, olaylar var ama bi müddet sonra akmıyor, daral getiriyor insana.

usain bolt

babam tarafından sadece "leylek bacak" olarak adlandırılan bi atlet. sen o kadar rekor kır, millet hakkında binbir methiye düzsün, ama uzun boylu herkese söylenen laftan nasibini al. düz adam olmak böyle bişey iste.

ibreti ailem

söylendiği gibi kaygısızlar tadında bi dizi. eğlendiriyor. ayrıca ender gibi türk dizi tarihine geçecek tuhaflıkta bir karakteri bünyesinde barındırıyor. adamın duruşu bile komik, fena güldürüyor. başka bir evrende gibi.

ben kızıma güveniyorum diyen godoş baba

kızına gerçekten güveniyordur, altında üstünde mana aramamak lazımdır.

incir reçelini 1 kereden fazla izleyen insan

sevgilisinden yeni ayrılmıştır.

allegro non molto g minor op 8 2 the summer

vivaldi'nin sırlarla dolu eseri. bir başka deyişle, hakkında en çok yorum yapılan, çeşitli kılıflara sokulan eseri de diyebiliriz. herkes o boşluklardan farklı bir anlam çıkarıyor zira. oysa yapılması gereken tek şey, gözleri kapayıp sadece dinleyip... böyle yapınca boşluklar kendiliğinden doluyor zaten; taptaze hayallerle...

oost vlaanderen

belçika'nın en gizemli eyaleti. insanı zaman zaman can sıkıntısından öldüren bir havası, sessizliği olsa da, özellikle gün doğumunda bambaşka bir kimliğe bürünür, özellikle de batısı.

facebook a eklendiğine pişman eden insan

facebook'a arkadaş eklemeyi yıllar önce bırakanlar için bi şey ifade etmeyen insan. siz de bırakın efenim, çok önemli insanları bu saate kadar eklemişsinizdir zaten, bırakın da onlar sizi eklesin.