bugün

seri halde laf sokan sözler paylaşan insandır.

hayattan soğutur.

o koca koca fotoğrafları nerenize sığdırıyorsunuz lan?
başa bela olan insandır. zaman zaman ulen ben bunu nereden ekledim ya hay ellerim kırılsaydı da eklemesydim diye içi içini yiyen insandır.
bir an önce silinip engellenmesi gereken insandır. hatanın neresinden dönersen kardır hesabı.
yazdığı -kendine göre- aşk dolu, ayar veren bilimum aforizmalarla kendinden bıktıran kendini sildirip engellettiren insan tipidir.
muhtemelen aile üyesidir. herhangi bir aile toplantısında "feysde bakıyorum da geziyon yiğenim ehehe" cümlelerini sarf edebilir. uzak durunuz.
Sürekli oyun isteği gönderen bir çocuktur.
Durduk yere tripli sözler yazan bir ergendir.
Mesajlarına cevap vermediğin halde sürekli mesaj atan bir türdür. Nasıl bir şey hala çözemedim.
Hiç ummadığın halde ummadığın bir bağlantına yorum yapan bir akrabadır.
tüm fotoğrafların altına yorum yapan ergen aile bireyidir o. *
Eklediği her yorumun sonuna "Selamlar" yazmaktan kendini alamayan, gözleri kısık bakan tanıdık gördü mü "kimin yiğeni..." yazan uzaktan akrabadır.
sürekli harry styles fotoğrafı paylaşan kuzenden başkası değildir.
büyük ihtimalle ilkokul arkadaşıdır. sohbette açık görüldüğünde de gerginlik yaratır.
facebook'a arkadaş eklemeyi yıllar önce bırakanlar için bi şey ifade etmeyen insan. siz de bırakın efenim, çok önemli insanları bu saate kadar eklemişsinizdir zaten, bırakın da onlar sizi eklesin.