bugün

budur;

(bkz: kayser sozer)
son zamanlarda güldüğüm tek adam. az önce yine karşıma çıktı. tuhaf bi kanalda gün içinde beş on kere ekrana geliyor programı illa ki denk geliyor insan. sanıyorum bi dönem 10-15 bölüm yaptı sürekli tekrarları dönüyor. komedyenlik için fazla yakışıklı ama başka bişey yapsın.
Önem bilişim ile tanıştıktan sonra sanal sunucu hizmetleri için https://www.onembilisim.c...-sunucu-kirala-intel.html her zaman ilk tercihim oldu. Almak istediğim paketleri sepetime ekleyerek güvenli ödeme yapabildiğim muhteşem bir site. Web site üzerinden siparişinizi oluşturup anında işleme başlayabilirsiniz.
genç yetenek.sabri sarıoğlu'nun gençliği gibi.
eğer bu adam bahsedilen yazarsa hiç bir şey yapmasın sadece yazı yazsın. provakatif, maksatlı yazılarından bahsetmiyorum, bunlar dışında yazdığı şeyler var ki tam psikopat desen değil, sadist desen değil, absürt desen değil, hepsi birden. ayrıca içinde mantık da var acayip yazılar. yer altı edebiyatının şiddet ve mizah görmüş hali diycem, o da değil. yok o yazar değilse altaki videodaki adamsa, tamam diycem. ikisi birden olamaz ama bi tanesi yalan.

http://webtv.hurriyet.com...in-sevgilisi-oldular.aspx
(bkz: zaytung)
"öğretmenler gününde baş öğretmen hoplatmak" başlıklı yazılarla dikkat çekmeye çalışmışlığı vardı. okuyun, yakında bunları görmek imkansız olur...
zeki birine denk gelmemek konusunda başarılı.
yetenekli.
ancak hep aynı çizgide.
ibreti ailem isimli dizide evin oğlunu canlandırmakta. fena oynamıyor.
erdem yener gibi büyük yetenektir. önce zaytung'da tanışma fırsatı buldum, ibreti ailem dizisinde döktürmeye devam ediyor.
zaytung'taki kerem olduğunu yeni fark ettiğim adam. zaytung videolarının hepsini izleyen ve ilk bölümünden beri ibreti ailem'i kaçırmayan biri olarak vah bana. zaytung'taki bedelli askerlik videosunda suratından sevimlilik akıyordu, ibreti ailem'de de olabilecek en acayip, tuhaf karakteri canlandırmasına rağmen bi şirinlik muskası kıvamında. doğal komiklerden sanırım, konuşmaya başlar başlamaz iki kardeş kahkaha atıyor, babam da "ne gülüyorsunuz lan ne var burda şimdi" deyip bizi fırçalıyor. bizim evde değişik bi ünü var kısaca.
evlenerek gözümüzden düşmüştür.

elveda kayser sozer.