bugün

entry'ler (59)

bir kürt dünyaya bedeldir

beyin nakli keşke tıp sistemimizde mevcut olsaydı da öbek öbek başlığı açan zikik'in üstüne üstüne atabilseydim dediğim başlık.

yasak bitince 00 00 gibi dışarı çıkan kitle

keşke kendinden bi sonraki gelen sperme yer verseydi diye düşündüğüm kitlenin üyeleridir kendileri.

mansur yavaş

Hakan’ın kardeşidir. Ay bu gün arifeymiş diyen kızın Hakan’ı. Mansur yavaş ciğerimi söktün.

bayram boyunca 81 ilde sokağa çıkma yasağı gelmesi

olmayacak diye korktuğum karardır. el öpme muhabbeti yüzünden tüm ülkeye yayılacaktı iyi oldu.

orasını burasını paylaşan kıza ne denir

niye çatlıyonuz sizin ki güzelse açın sizinkine bakalım denir.güzelse açsın niye kylie jennera laf atmıyonuzda anadolu güzellerimize sallıyonuz. yobazikler

kedi peri

katy perry vardır diye geldiğim başlık. tünelin ucu bombok yere çıktı.

on ikinci nesil gitsin kampanyası

on ikinci nesilin yazdığı yazıları yazacak zekaya sahip olamayan züküklerin açtığı başlıktır.

gelecekteki eşe not

kyk paran ile gör kaç pij kılıklıyı mutlu etmeye çalıştın zamık para bana girecek.

lut kavminin ibnelikten helak edildiği yalanı

asıl olay gay olmayıp da karısını bırakıp erkek zükenler yüzünden olan olaydır. Hz.muhammed dönemnde de gay olanlara civelek denirdi ve homofobiye maruz kaldıklarında allah resulu onların imtihanı en zor olandır ve özel kullardır karışmayın derdi birde şimdi sikimsoniklere baaak peeeheeeyyy

grup hepsi nin tekrardan bir araya gelmesi

zerre zikimde değil diyenlerin entryleri ile dolmuş başlık. damına koyim o zaman girme başlığa ben çok sevindim belki yeni bi single yaparlar inşallah yarabbiiiii... ama her yerde hepsi barıştı diyor da yaseminle barışmadı zamık yani onunla neden barışmadı.

uzman çavuşum diyerek sapıklık yapan adam

Aslında kendi çavuşuna uzman diyerek subliminal mesaj vererek sapıklığına sıfat bulan kişidir.

said nursi

Eski hügemcilerin fanı olduğu hatta adına fan club açıp trendy salsa dergisinden hallice sızıntıyı yayınladıkları kişi.

kadınların bir erkekte baktıkları ilk yer

Kadınlar hiç bir yere bakmaz kardeşim kadınlar ilk olarak adamlığa bakarlar sonrada evimin direği çocuklarımın babası olur mu diye bakarlar diyip fav kasacağıma aslanlar gibi zöte ve züke bakarlar diyerek eksileneceğim yerlere bakarlar onlarda insan züküşmek istiyor insan.

olympos

Zeus’un Erzurum kış olimpiyatları gibi etkinlikler düzenlediği dağın adı.

şeyma subaşı kim amk

Geçen sene survivor izleyerek ibizaya gönderdiğin hatun.

8 bira içip yolcu uçağı sürmek

Yolcu uçağı sürecek kapasiteye sahip birinin neden amele gibi bira içtiğini anlamadığım durum.

oyun icin bilgisayarın özelliklerini yükseltmek

Kuru kuruya zotuzbir çeken tayfanın asosyal hayatını şekillendiren cennet güzelliğidir.

müslümanların saygı anlayışı

Hindistan’da kebapçı açmaktır.

şeyma subaşı nın seksi yoga hareketleri

O kadar sporla hala kuru bir zöte sahip tek maldır. Kimse inkar etmesin zötü çok kuru. inkar edenin de zötü kurudur.

cihangir solcularının sık kullandığı cümleler

Başlığı Cihangir solucanlarının sık kullandığı cümleler olarak okuyan birinin dramıdır. içimde bulunduğum durum.