bugün

popüler club'larda fotoğraflarınızı avrupai bir tarzda kaliteli şekilde çekip sitelerinde yayınlayan çok güzel bir sistem.
Avrupa'da çok popüler olan bu olayı şimdi türkiye'de bu site yapıyor.
Bir an için playboy hissiyatına kapılabileceğiniz,şık fotograflarınızın şık club'lerde güzel hatunlarla çekilip yayımlandığı site.
gece kulübü şipşakcısı bunlar.düğünlerde çekilenden tek farkı biraz daha kalite olması. yoksa format aynı. güzel giyinmişsin üstüne üstlük iğrenç bir şekilde terlemişsin. yanındaki kızda mahalleden necla ablanın kızı hatta. böle eğleniyormuş gibi yapıyorsun o kadar. artık herkesin var galiba. he bide bunları facebook a koymak lazım. altına da 'gez bakalım gez' 'sendemi ünlü oldun' 'manken gibiydin şimdi tam oldun' gibi yorumlar yazdırmak şarttır. *
Bakın biz çok eğleniyoruz, eğlenenlerle o parti senin bu mekan benim geziyoruz demenin görgüsüz hali. Platform yada mekan nekadar değişirse değişsin sevişcek birilerini arıyoruz bunuda ulu orta göstermek istiyoruzu anlatmanın bir başka şekli
ilginç bir site. ilgilenilmese bile ne olduğu, nasıl tipler olduğunu öğrenmek için girip bakmakta fayda var.
linkide şudur efendim.
(bkz: http://tr.tilllate.com/tr/all)
harika siteymiş, özellikle de "eventler" kısmına bayıldım. kimlik bunalımı böyle bir şey olsa gerek.
uysal halk paparazzileri bunlar.
izmir’e gittim geçen hafta sonu büyük mekanlarından michelle’e götürdü arkadaşım.. acun programların ön elemelerini falan bu mekanda yapıyor olum dedi, neyse gittik mekan güzel ablalar güzel cabare show güzel falan.. dik saçlı elinde makinaları olan grup ortada dolaşıyor, düğün fotoğrafçısı gibi bu ne lan dedim, paldır küldür çekiyor elemanlar.makineyi kapan fotoğrafçıyım diye geziniyor bir de para alıyor dedim. kendime göre de naçizane bilgim var fotoğraf konusunda.. kartvizit bastırıp işi büyütmüşler falan..baktım ücretsiz, elamanı çağırdım ayak üstü muhabbet etme fırsatım oldu. adam işini bırakıp gayet güzel anlattı, sitesine baktım elemanın güzel işler çıkarmış. neyse madem göt oldum gülümseyeyim dedim objektifine..
bu da böyle bir anımdır.
tilllate. com böyle yazılıyoda okunuşu söylenişi nasıldır bunun arkadaş demi ama. tilleyt mi? tileyt mi? tilayt mı? ben tilleyt'te karar kıldım. tilleyt. com harika. site sanırım dünyada tek, sloganlarıda öyle zaten. the worlds biggest nightlife community. yani diyo ki yakalarsam affetmem. şaka bi yana dünyanın en büyük eğlence portalı, olmadık yerlerde karşınıza tilllate fotoğrafçısı çıkabilir. bunlar paparazinin kralını yapıyo. tarzları çok hoş genelde halk ağırlıklı çekim yapıyorlar, yani sanatçıları çok az çekiyorlar. halk magazin desek yanlış demiş olmayız. ülkenin farklı şehirlerinde, gece kulüplerindeki güzel hatunları, yakışıklı adamları fotoğraflayıp, bi çekimde ortalama 80-100 resim atıyorlar. ve bunu yapan tek site. ben başka hiçbi medya yayını yapan sitenin bu kadar sık ve çok fotoğraf yüklediğini görmedim. gören varsa lütfen beni düzeltsin.