bugün

her şey çok güzel olacak filminde abi mazhar alanson nun kardeşi rolündeki ,cem yılmaza tekrarladığı repliktir ,hatta ardından diyalog şöyle devam eder:
-bişiyi de bil allahını seversen!
Mazhar abinin soyledigi cuk oturan repliktir. Abi soylesene bir o repligi dedigimde soylemem o zaman guzeldi diyor. Bir gun ikna edicem ama.
benim ve kankam batlamyus'un kendi kendimize bulduğumuz dünya merkezli uzay teorilerimizi, "uzayda 50 milyar tane samanyolu galaksisi var" diyerek çürütmeye çalışan yazar. bide bana sıfır vermiş. günün aynı başlıkta avladığım ikinci sazanı.
aynı entry'i silip tekrar giriyor.
mantıklı bir sebebi olmalı zaar.
yürüyüş falan mı var?

çıııııktık aaçık alınlaaaaa...

edit:
1-benim troll başlıklar açtığımı iddia ediyor. (bkz: alla alla).
2-kendisiyle kötü geçinmenin benim için zararlı olacağını söyleyerek tehdit ediyor.

evimden mi aldıracak ne...
(bkz: tamam abey). liseyi yeni bitirdi galiba.
nickini her okuduğumda "bu ne biçim hikaye böyle"yi dinliyorum. henüz istisnai bir durum olmadı.

iyi içen birine benziyor.

edit: https://www.youtube.com/watch?v=aGDECRCa48Q
Bu aralar dilime dolanmış replik.
Allah kurtarsın.
bu repliği bir kız arkadaşım cümle içinde bana kullanmıştı. bende adımımı karıştırdın sen diye kavga çıkarmıştım. cahillik zor.
Nicki aklımda kalan bir yazar. Nedendir bilemiyorum altan bilemiyorum.
aşırı fenerbahçe sevgisinden ötürü futbol konusunda objektif çıkarımlar yapamadığını fark edip takibimi sonlandırdığım ve donuza eklediğim değerli yazar. kendisini donuza eklerken sözlüğe donuzu kazandıran zall" a teşekkür eder, değerli yazarımızı artık okumayacak ve bundan mutlu olsam da bir gün futbolu sadece iki rengiyle değil tüm renkleriyle sevmesini temenni ederim. ayrıca, gün olup devranın dönebileceğini, fenerbahçe" nin de ekonomk sıkıntılar yaşayabileceğini hatırlatmak isterim. olmaz diye bir şey yok bu dünyada.
ulan ne zaman duysam hep gülümsetir, üstüne birde tekrarlatır. Farklı bir tepki veren varmıdır acaba? Mashar Alanson sen çok yaşa..
uzun süre önce donuza eklemiş olduğum değerli yazar. iyi ki donuzumda bulunuyor. buna seviniyorum.
Ateist yazar. Kardeş ben Atatürkçü ve türkçüyüm fakat sıkı bir Müslümanım. Sen ateistsin biz senin fikirlerine saygı duyuyoruz sen ise islamın aleyhine saçma başlıklar açıyorsun. Anladık tamam ateistsin bari dinimize saygı duy biz ateizme saldıran islamcılara da ayar veririz. Ayrıca demin açtığın çelişkili ayetlerin açıklaması sorularla islamiyet adlı sitede var. Dur linkini de atayım. https://sorularlaislamiyet.com/
Ayakkabılarının kırmızısını bana hediye edebilir mi lütfen.*
Bende girmek istiyorum ab'ye.
işte benimle oyu bir sayılan iflah olmaz bir chpli daha. Bununki yaninda benimkisi uc oy sayilmali uc.
görsel .
yazdıklarıyla dikkatimi çeken, iyi tespitlerine rastladığım, dünkü beşiktaş yenilgisine dair girdiği entry'lere bakınca futbol konusunda biraz(!) subjektif olduğunu düşündüğüm (ama olsun, o kadarcık olur) * boş konuştuğuna pek rastlamadığım yazardır. severek okuyoruz kendisini *
Çok cool bir nicki olan değerli bir yazar.
görsel
Açık oy ve faw sürekli.
Tişikkir idiyirim.
görsel
insan gerçekten hayret ediyor.
nick altını forum-chat gibi kullanan yazarımsı.

madem bilemiyorsun siktir git denilesi.
görsel .
aniden aldığı gitme kararıyla sözlükte büyük boşluk oluşturan yazar. belki de sadece bi hava alıp gelicektir dedirtir. dinimiz amin.
üzdün kardeşim.
Her sey guzel olacak filminden sonra hayatimin leitmotifi olan cumle.
Mazhar abi çok güzel söylüyor bu repliği ya ahaha. Ayrıca sözlük ortamlarında bolca kullanılan bkz.