bugün

Spor toto süper lig 21. Hafta karşılaşmasıdır.
tahminimce galatasaray'ın yenileceği maçtır.
spor toto süper lig, 21. hafta karşılaşmasıdır. başlama saati : 20.00 olarak belirlenmiştir.
O maçın skorunu yarın ki Beşiktaş maçı belirleyecektir. Zira Galatasaray yarın 3 puan alırsa, Antalya'ya puan vermez kanaatindeyim.
eboue'nin ilk 11de olmasını temenni ettiğimiz karşılaşma. onsuz defans yüreğimizi kaldırıyor efendim.
Fernando Muslera gibi bir kalecimiz olmasaydı, en az 4-1'lik bir skorla yenileceğimiz maç.
didier drogba'nın söylenenlere göre maç öncesi sahaya inip tribünleri selamlayacağı karşılaşma.

edit: imla
antalya'nın eksikleri yüzünden galatasaray'ın farklı kazanacağını düşündüğüm maç.
ilk yarıda 4-0 galatasarayın aldıgı maçın rövanşıdır. o zaman sneijder yoktu bu macta 5 0 bekliyoruz.
antalyanin galatasaraya yatcagi mactir. galatasaray zaten dunyanin en buyuk 3 takimindan biri olan koca mp antalyasporu nasil yenebilirdi ki kendi gucuyle? 1 milyon leuroluk dev bi anlasma icin hic 20 milyon euroluk sampiyonluk primi dusunulur mu?? aaa!

gerzekler icin not: ironiktir. soguk iciniz.
bir sürpriz olmazsa galatasarayın rahat kazanacağını düşündüğüm stsl karşılaşması.
Galatasaray' ın en az 2 farkla kazanacağı karşılaşmadır. 3-1 veya 4-2 gibi.
yok oyle bir dünya, yok oyle bır ihtimal. lisansı yetişmemiştir. haftaya artık.
galatasaray'ın 1 gol atacağı maç olacaktır. artık kaç gol yersek öyle biter maç. çünkü bizim süpersonik ultra her şey dahil teknik imparatore fatih terim'imiz var. o ne yapar ne eder, illa puan kaybettirir bize, rahat olun.

şöyle düşün; teknik direktörsüz, lig 7.'si, bursaspor 10 kişi ile, galatasaray'dan puan aldı.
teknik direktörlü, lig 2.'si, antalyaspor, 11 kişiyle bunu nasıl yapmasın? antalyaspor'un eksikleri olabilir. ama bizdeki eksik çok daha fazla. en büyük eksiğimiz, bir teknik direktör mesela.
idda oynamak için çok güzelbir maç bence.
galatasaraylıyım ama tahminimce galatasarayın kazanamayacağı maç olacaktır. sneijder takıma alıştıysa ve takımı yönlendirebilirse belki ama o da etkisiz kalırsa galatasaray bu maçı kazanamaz. o ışığı göremiyorum takımda malesef. kafamdaki kadro ise:

muslera- sabri, dany, semih,riera- yekta,selcuk- ,amrabat, sneijder, hamit- burak

belki hoca bi supriz yapıp yektanın yerine hamiti orta sahaya alır sağa burakı yerleştirir ileride umuta görev verebilir. burakın sağa alıştırılması lazım çünkü drogba gelince kendisi muhetemelen oraya kaydırılacaktır. hamit ise orta sahaya geçecektir. ama burak sağda defansa katkı vermezse o zaman kadroda kendine yer bulamayacaktır. o yüzden yarın nerede oynarsa oynasın defansa yardım etmeli burak yılmaz.
başta dediğim gibi pek ümitli değilim maçtan. umarım takım beni yanıltır ve güzel bir mücadeleyle kazanır. zira bu haftayla beraber önümüzdeki akhisar ve ordu maçlarını kayıpsız geçersek fenerbahçenin mersin trabzon ve kasımpaşa serüvenindeki muhtemel puan kayıplarında elimiz çok rahatlar. umarım futbolcular bu durumun benim kadar farkındadır ve üstlerine düşeni yaparlar.
galatasaray'ın açık favori olduğu maçtır. ancak şahsi fikrim beklendiği gibi rahat bir maç olmayacak. bunda en büyük sebep ise takım içi dengelerin bozulması olacaktır. yapılan übersonik transferlerin takıma adaptasyonu sanılandan ya da istenenden çok daha zor ve sancılı olacaktır. galatasaray'ın kademeli düşüşünün başladığı maç olma ihtimali yüksek.
galatasaray'ın ilerisi için umut vaaden bir futbol ortaya koymaması durumunda schalke maçından ümidimi keseceğim karşılaşmadır. Zira sezon başından beri ligde bir türlü istenilen oyun oynanamadı. Avrupa da farklı ve daha arzulu olma eylemine bel bağlamaktan başka seçenek bırakmayacak maç olmaya aday karşılaşmadır ayrıca.

Not : galatasaray'ımızın puan kaybetmesi gereken maçtır. Zira puan farkını açıp rahatlamak gerek. *
antalya'nın boruyu döşeyeceği maç.
galatasarayın puan kaybedeceği dolayısıyla fenerbahçeninde puan kaybedeceği bir hafta olacaktır .
galatasarayın handikaplı kazananacağı maçtır. golün birini hamit atacak.
antalyaspor un maça temkinli başlayıp kontra arayacağı maç. Eğer galatasaray yeni transferlerin ve stadyumun coşkusunu arkasına alıp, baskıyla golü erken bulursa, antalya nın direnci çabuk kırılabilir. Aksi takdirde geçikecek gol antalya yı umutlandıracaktır.

Tam tersi antalya öne geçerse, bu sefer galatasaray afallayabilir ama çabuk toparlanıp bir gol bulursa maç farka gider.

antalya nın bana göre tek gol şansı yan toplar. Galatasaray savunması burada başarılı olup gol yemezse, galibiyet yüksek ihtimal.

Skor tahminim her maç fix 1 gol yediğimizi de hesaba katarsak ilk yarı 1-1, maç sonucu 3-1.
Bu maçtan çok şey bekliyorum. Galatasaray'ın döktüreceğini düşünüyorum. Gol yiyecek ama en az iki farkla kazanacaktır.
Skor tahmini; 3-1
fazladan 2 adet kombinemin olduğu maç, neden kimse gitmiyor bu maça acaba ?
yeni transfer drogba nın tribünlerde taraftarla ilk defa biraraya geleceği, melo dışında galatasarayımızın eksiğinin olmadığı -ufa nın kariyeri bitti zaten- ve antalyaspor da 11 golü bulunan ömer şişmanoğlu ile 3 gollü tita nın sakat, orta sahada 5 gol 4 asisti bulunan murat duruer ve petr janda nın sarı kart cezalısı olduğu karşılaşma. gözlerim arena da yine wesley sneijder in üzerinde olacak. keşke fatih hoca şu 4-1-4-1 sistemini aktive edip selçuk inan ın yanına geçen hafta son 20 dakikada büyük işler yapan bu adamı koysa da şöyle ağız tadıyla izleyebilsek diyecem ama pek umudum yok açıkçası.

muslera
eboue - dany - semih - riera
hamit - selçuk - yekta - amrabat
burak (elmander) - umut

gönlümden geçen kadro ise:

muslera
eboue - dany - semih - riera
yekta
hamit - selçuk - sneijder - amrabat
burak (umut)