bugün

biz zirvelerde ne konusuyormusuz? pardon ben anlayamadim? sanat mi konusuyor musuz? eksi sozluk zirveleriyle karistirdin bacim sen.

cikanlarin konusurken biraz da abarttiklarini bize gostermis cikmadir.
disko kralı adlı programda zirve yapan arkadaşların zirvede bırakması gerektiğini gösteren söylem. * *

(bkz: geçen yine zirvede sanat tartışıyoz)
(bkz: her zirve bir sanat eseridir)
zirvelerde sanat tartışılıyorsa, bu olsa olsa 31. sanattır.
hayatımızda zirveye gitmedik sanki aq.

blues zirvesi açtık diye tefe konduk birkaç hafta önce, ne sanatı ulan?!!
gerçekten doğru bir ifadedir. hatta konuşulan zirve kadıköy'de fenerbbahçeliler toplanıyor zirvesiydi sanırım. *

yer zaman konu uyumu pek oturmamıştı ama sahiden uygulandı.

yer: moda sahili

konu: sanat sanat için midir?

katılımcılar: isimlerini vermiyim de rencide olmasınlar, hem şu an sözlükte değiller. haklarında konuşmayalım.
zirve görmesek yicez.
zirvede bira da veriniz.
doğru önerme. picasso olsun, monet olsun resim alanında, beethoven, bach müzik alanında konuşmaktan ve eserleri hakkında fikir alışverişinde bulunmaktan pek bir keyif aldığımız san'atçılar arasındadır. ama benim favori sanatçım sergen yalçın ne frikikler koydu hacı zamanında di mi ama...
(#6565717)
henüz uludağ sözlük zirvelerinden birine katılmamış bir yazar olarak gurur duydum. zirvelerde futbol yerine sanat konuşuluyor olması çok güzel. genel anlamda sanat üzerine mi tartışılıyor yoksa her zirvede başka sanat eserleri mi irdeleniyor acaba? o konuda malumat alamadım.
yalan olmayan ifade. konuşulur. her sanatla ilgili görünen bayana yazarken illa sanat konuşulur. lakin karşı tarafın bunu yemesi çok nadirdir. genede bugün gördüğümüz kadarıyla istisnalarda olabiliyormuş.
(bkz: sanat için soyunurum)
bir michelangelo, bir osman hamdi bey, bunlar güzel şeyler.
disko kralında bir hanım kızceğizimizin sarf ettiği cümle.

hayır nasıl bir zirve o? neyin zirvesi? 5 bira sonrası çıkılan zirvenin
-aağbiee yaaa bu kurban var yaa bu kurban çok sanatçısal öpijemm yanii
gibi bir dışa vurumun tezahürü ise haklısın.
yalanin daniskasi, bi siktirin sebelekler sizi, güldürdünüz hepimizi gece gece.
(bkz: publarda bira içip laklak yapmayı sanat saymak)
(#6565746)
(bkz: tsm eşliğinde merkantilist seks zirvesi)
doğrudur. öyle ki, bu kadar sanat konuşuyoruz, bari boşa gitmesin deyip şunu hayata geçirdik:
(bkz: uludağ bienal)
1'den fazla zirvede en az iki kişi sanat konuştuysa doğru olan iddadır.
orada tarkovski'ye gönderme yaptı.*
(bkz: uludağ sözlük fenerbahçeliler zirvesi) * * * **
- biz zirvelerde hep bunu konuşuyoruz.

sahi mi? kusura bakmayın arkadaşlar pek inandırıcı gelmedi; ama yeni geldim sözlüğe, mükemmel nesil, biz her şeyi biliriz nesil, biz hep kültür konuşuruz, dünya'yı kurtarırız nesil, devamı zirvelerinizi de görmeyi gerçekten isterim.

misal, önümüzde 12 aralık kopenhag iklim zirvesi var. bi zirvenizi de bu konuya ayırabilirsiniz bence..

http://www.kureseleylem.org/
(bkz: seks sanatı)
bilen bilir, denk gelirse konuşulur. hayatında zirve görmemişlerin yorum yapması da yanlıştır.
(bkz: sanatı sevişerek icra etmek)
sanırım bazen yapılıyor bu şekilde zirveler.
şimdiye kadar iki zirveye katıldım. biri bornova bornovafilminin gösterimi ile ilgili bir zirveydi, yönetmeni ve oyuncuları gelmişti. diğeri ise cengiz özkanın dinletisi şeklinde düzenlenmişti.bu zirveler güzel ve sanat konuşulan zirveler olmuştu. gerçi bunlar ekşi sözlük yazarları tarafından düzenlenmişti ama gerçekten sanat konuşulan zirvelerdi.