bugün

entry'ler (852)

eğitim fakültesi kına gecesi

mübarek cuma akşamı yapılan bu iğrençliğe hayır!! fakültemden zaten iğreniyordum bir de böyle "bakire kızlar gecesi" gibi toplanılmış kına gecesi resimleri her yerde.. insan düşünmeden edemiyor kına mezuniyet balosundan 1 hafta önceyse... beyler gerdek gecesine gelin diyesim geldi *

edit: Anadolu üniversitesi.

regl olan kız kardeşi dövmek

abinin sapkın olduğu anlamına gelir. Tuvalette çöp kutusu karıştırılır mı arkadaş. Olmadı kardeşin de gelsin donunu incelesin sperm hücresi bulur kafasıyla he? Sonra gelsin çükünü pataklasın böyle boka sarsın böyle suyunu çıkarın ailenin?

yazarlara göre en popüler burçlar

şimdi neye göre popüler diye ayırmaya kalkarsak 2 farklı grup oluşur. ilk grupta toplam 11 alt başlık daha oluşur. ikinci grupta ise sadece ikizler vardır. Neyse o değil de şu balık burçlu arkadaşlar da çok şeker lan baya güldürüyorlar istemeseler de hahaha.

yakisikli ama mal

kızlar için sarışına ne deniyorsa onun erkek versiyonudur. bak mesela ben yakışıklı değilim hatta fiziğim de iyi değil ama mal gibi davranıyorum. nasıl olacak şimdi?

12 sene önceye gitsen kendine söyleyeceklerin

12 sene öncesi çok. 2 gün önceye gidip "canım hadi ders çalış 2 gün 3 saat sonra sınavın var" derdim.*

üçüncü nesile ayar verme aymazlığı

ayıp ayıp. 1. nesil de olsan, buranın kurucusu da olsan bu platformun ayar verme yeri olmadığını bir türlü öğrenemediniz.

sözlükte takip olayı

bir iki kız takip etse de coşsak..

edit: yalnız 2015'in ilk entry'si oldu benim için. ironik.

oruç tutmayıp akşam ezanında yemek yiyen insan

akşam ezanı vakitleri dünya çapında akşam yemeği yeme saatidir. kişinin yaptığı normaldir.

sahura kalkıyorsa bilemem, ilginçtir.

onun ben amına koyim üzülme sen diyen psikolog

şuan ben bile tedavi oldum gerisini siz düşünün.

üniversiteden atılma geldi mi sorunsalı

üniversitelerden atılma yoktu, bir dalga geldi ben de bir çoğunuz gibi yuvarlanıyorum o dalgalarda. üniversiteden atılma geri geldi mi? gelmedi mi?

güzel güzel okurken *name yemeyelim şimdi.

edit: herkes liseli veya ilkokullu anlaşıldı. ben de üyeliği silmeye karar verdim zaten.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

http://www.youtube.com/watch?v=uLvBf7ErfJE

yazarların şu an dinlediği şarkılar

no superstar

misafirlikte sıçarken dikkat edilecek hususlar

tuvaletin tüm işlevlerinin yerinde ve eksiksiz çalıştığını kontrol etmek dikkat edilmesi gereken hususların başında gelir.

mesela, klozetin su fışkırtan çükümsü olgudan su gelmiyor. sıçma, işe.

ayda 26 bin lira maaşla yapılabilecekler

güzel manzaralı bir residence komplekste 2 veya 3+1 taksitle ev satın alıp güzelce dizdikten sonra güzel bir arabaya sahip olunur.

sonra,

ister güzel yemekler ye şişmanla,
ister gez dolaş spor yap güzelleş,
nasıl olursa olsun, mutlu yaşamaya bakılabilir.

lisenin vazgeçilmez sınıf karakterleri

farkedilmeyen çocuk. evet bunu kimse farketmez. zaten burada bile unutulmuş.

bu çocuk yaşıyor yani siz farketmeseniz de.
dersleri farkedilmeyecek kadar sıradan.
bazen yüz yüze gelirsin sen kaç aldın dersin ve senden 3-5 puan düşük almıştır hım der geçersin. unutursun.
yıllar yıllar sonra unutulur bu çocuk. ismini de hatırlayamazsın ama o çocuk vardır işte, yaşıyordur.

10 entry den fazla entry alamayan başlıklar

yazarların kafa yormadığı başlıklardır. üzülmeyin. sonuna sorunsal koyun başlığın.*

nükleer santral kurulsa olabilecekler

çok fazla olumlu şeyler olacaktır.

taylor swift in bacakları

bacaktır en nihayetinde..

bugün yapılmak istenip de yapılamayan şeyler

Ödevler olabilir. son güne bırakılmıştır yine.

yıllardır yaşanan şehirden gitmek

olağan bir durum. ayrıca yenilik iyidir.