bugün

Dümenden musluğu açın ses gitmesin. Gerçi bunu kendi evinde de yapar millet.
özellikle çocuklarınızı mikropludur diye klozetin üzerine ayaklarıyla çıkartıp sıçırtmayın. amk o bok klozetin içine gitmiyor. herif orda kule yapıyor sonra biricik anamız temizliyor iğrene ağlaya.

pis insanlar.
tuvalet kagidi olup olmamasi.*
tuvaletin önün de biri beklerken hacedi gidermeyle aynı değere sahip bir olaydır, ölümüne kapışırlar.
sifonu cekmeyi unutmayin. ben bi kere unuttum sicmaya tovbe ettim.
en önemli husus (bkz: götüne güvenmiyorsan sıçmayacaksın)
icraata geçmeden sifonun çalışıp çalışmamasına dikkat edilmesi gereken husustur.
tuvaletin tüm işlevlerinin yerinde ve eksiksiz çalıştığını kontrol etmek dikkat edilmesi gereken hususların başında gelir.

mesela, klozetin su fışkırtan çükümsü olgudan su gelmiyor. sıçma, işe.
tam sıçıldığı sırada sifona basıp sesi kaybetmek etkili olabilir.
pırtınızı yaparken sessiz olmaya gayret edin ve malum eylemi yapmadan önce suları kontrol edin.

sular kesilmişse ve siz bunu kontrol etmeden şey yaptıysanız ecel terleri dökmeye hazır olun.
az s.ç.n mümkünse hiç sı.mayın. dışarıya bir bahaneyle çıkmayı deneyin. 10 dk kalmaz hemen gelirim deyin. umumi bir tuvalete gidi rahat rahat..
pantolonla sıçabilmeyi gerektirir. pantolonla sıçmak zor iştir. sıçarken telefon cüzdan vb. eşyalara sahip çıkılmalıdır.
acaba 4 şeker atsam bişe olur mu? ayıp olur yaaa 3 atıyım

2dk geçer.

al işte zehir gibi.
Etrafa sıçratmadan yavaş yavaş yapmak.
Hayati önem taşıyan hususlardır. Madde madde sıralayacak olursak:

1- su akıyor mu diye kontrol edilir.
2- taharet musluğu kontrol edilir (su fışkırtıyor mu fışkırtmıyor mu diye).
3- klozetin sifonuna sıçmadan önce bir kez basılır. Eğer çalışıyorsa sıkıntı yoktur.
4- tuvalet kağıdı olup olmadığı kontrol edilir. Yoksa temin edilir.
5- oldu ki tuvalet kağıdı yok. Bu yüzden tuvalete girmeden önce bir kaç peçeteyi çaktırmadan cebe sıkıştırmakta fayda var.
6- tüm bu maddeler tamamsa gönül rahatlığıyla sıçabilirsiniz.

Tabi kol gibi sıçarak hayvanlık yapmanın lüzumu yok. Birazını sıç, kalanını evde sıçarsın. Adab-ı muaşeret bunu gerektirir. Bitti. bu kadar.

Buraya kadar üşenmeden okuduysanız hepinizin ağzına ben sıçayım.

Edit: harf ve imla.
sıçmaya başlamadan önce sifonu çekip o hengamede sıçmak tabi ki.