bugün

zaman çizgisinin kırılmasına, alternatif evrenler oluşmasına sebep olabilir. o yüzden bir şey demezdim. uzaktan izlerdim keratayı.
tekmeleme annenin karnını!
Agudu budugu adabaguduli.

Şaka lan şaka.

Siktir et ders çalışma liseli. Bir pok olamayacan derdim.

(Avukat bey.)
Sakın okula baslama. Git sanayide cırak olarak çalıs.
ilk kez bi kız arkadaşın oldu diye ayrılınca arabeske bağlamana gerek yok, şu içkiye sigaraya da başlama amq. ilerde müptezel olucan. ha bir de siktirgit doğru düzgün bi meslek seçimi yap, ilerde rahat edersin. hadi koçum.
askeri lise sınavına girme. otur adam gibi lgs çalış.
Hicbirsey bilmesen de mutlu günler yaşıyosun kıymetini bil.
mühendis olucam diye inat etme sürünürsün .
9 yasindasin be kuzum... sakin kimseye kendini uzdurtme ve annen konusunda evet manyagin teki sen onu takma ilerde zaten yeterince anneni suclayacaksin.
Anın tadını çıkar, en güzel yaşlar bunlar.. Bir de babanla daha çok zaman geçir.
12 sene öncesi çok. 2 gün önceye gidip "canım hadi ders çalış 2 gün 3 saat sonra sınavın var" derdim.*
neee güzel seysin sen, hep yaşın sıfır dokuz.
olmaz, kendime yine birşey diyemez aynı hatalara devam ederim. ama şuan benim 12 sene önceki yaşımdaki kardeşime çok şey diyorum mesela. ne kadar kaale alır bilinmez ama keşke bize de diyenler olsaymış.
Niye 12? Diye sorardim sanirim.
Daha çok çalış şu derslerine sonra çok pişman olacaksın aptal olma.
git bi futbol takımına seçmelere katıl. selçuk Şahin'in, sabrı Sarıoğlunun topçu olduğu ülkede sen mi olmayacaksin.
iddaa sonuçlarını verip, zamanı gelince bokunu cikarmadan nasiplenmesini soylerim.
kırk beş yaşına kadar evlenme.
Türkiyeden ayrıl ve geri dönme.
masallah seftali gibi cocuksun ileride cok yakisikli olacaksin. Nasil mutluysan oyle davran. Neyse dikkatini dagitma sen Gta oynamaya devam et. Hayatinin askiyla gta oynadigin icin tanisacaksin. *

edit: gta oynama lan sakin oynama. Beni dinle oynama. Sonra yuzde doksani kararsizlik geriye kalani da ego olan bir kizla tanisacaksin. Sonra ayrilacaksin sana cizmesinin astarini anlatacak. Cizme ne lan bu havada. Zaten yakismiyordu. uzun durmak icin triplere bak.
muhtemelen topçu olamayacaksın, sonra dersaneye gideceksin hukukta kazanamyacaksın, o kıza bakmayı kes senin olmayacak, hayalini kurduğun 27 yaşın pek de eğlenceli olmayacak. yani hayal kurma olum kalk git bi tükkan falan aç otur. derdim.
kaç kaç kaç.
ergensin seeeen. güzel olmayan kızları bile güzel görüyorsun. yapma böyleeee.
direndin madem, tam diren git yatılı okulda kal. kolej sınavlarını kazanıp evde pinekleyecek kadar geri zekalı olma.
Sakın o kadına bağlanma, müziği sakın bırakma, babanla sakın kavga etme, babanın o paraları dayına vermesine izin verme iflas edeceksiniz. Gibi tavsiyelerde bulunurdum. Bide tokat atardım.