bugün

entry'ler (81)

21inci yüz yılda hala bakire kız arayan yobaz

Aradığınız bakire kıza şuanda ulaşılamıyor.

31 çekerken alev alan pinokyo

Çok ateşli bir masturbasyon deneyimi, ilk defa pinokyo olmak istedim ameke.

kira isteyen ev sahibine mülk allah ındır demek

Evin kapısının önüne aniden konmanın kısa yolu.

düğünlerden nefret etme sebepleri

Tombul tombul karıların ve götlü göbekleri dayıların sahneye çıkıp çiftetelli ile oynamaları, diğeri ise muhtar şey neydi o amk ya ha şey bu küçük çocuklar sahnede koşar, bi de baloncu gelir ya hani, ıyy nefret ederim.

her seyi tamir edebilecegini sanan baba modeli

Göt oluşlarına hayranım.

bu yazıyı babama yazdım

+Sevgili babam. Sen şimdi beni hamdilerde ders çalışmaya gittiğimi zannediyorsun ya, aslında yalan.Ben üst komşu nebahat ablanın kızı merve ile bizim o bi türlü kiraya veremediğin evde, bu yatağın ne işi var dediğin yatakta sabaha kadar merveyi çeşitli fantezilerle sikiyorum.Ve ayrıca buna parada vermiyorum. Anasınıda sen sikiyorsun biliyorum. O yüzden teklifin hala geçerliyse, grupça sikelim anasınıda kızınıda ?

çıkma teklifine alınan acı cevaplar

-Benimle çıkar mısın esra ?
+Pardon ersan, ne diyordun ?
-Yoğurt diyorum, ne kadar faydalı değil mi ?

çocukken yenilen dayaktan sonraki uyku

Haliyle yorucu bir aktiviteden sonra yapılması normal olan bir olaydır.Dinlenin güçlenin bir dahaki maça daha güçlü çıkın.

sofraya menemen koyup yemek yaptım diyen kadın

Olum menemene kurban olun, ne güzel yemek, sevene saygı sevmeyene saygı, herşeyden önce emeğe saygı.

2012 ygs nin 1 nisanda olması

Tayyipten eşek şakası.

sevdiceğin patlak olduğunu gerdek gecesi öğrenmek

+Şevki, ben önceden birisi ile beraber oldum.
-Şu işim bitsin sonra konuşucaz bunları..

hilal cebeci

ismini duyunca artık yüzünden çok südyen aklıma gelen pozları ile zirve yapan hanım kızımızdır.

60 yaşına gelip hala makyaj yapan kadın

Bağımlı kadındır, yemin ediyorum alkole değil de makyaja bağımlı kadındır abi. Yapmadan çıkmaz hala o otuz yaşındaki günlerinde sanar kendini.

yalnızlık

Yanlızlık çıkmaz bir sokağın sonuna oturup dilenmek gibidir,
Yanlızlık martılara simit attığınızda almamasıdır.
Yanlızlık gece uyumayıp konuşucak birilerini aramak gibidir.istediğini bulmak zordur.
Yanlızlık bir annenin göz yaşını gördükten sonra,başka hiçbir şey görmemektir.

keşke zaman dursa denilen anlar

Abi tam yemeği yemişim, doymuşum. Uzanıyorum yatağıma, oh mis gibi. Aşk neymiş lan ? Bi basın gidin.

aşık olunacak kişiyi seçememek

+Abi pazarda iyi karpuz seçiyorum, bir türlü aşık olunucak kişiyi iyi seçemiyorum ?

-Hıyarıda iyi seçiyorsun yani.

kavganın ortasında sevgiliyle öpüşmek

Kavga nerde abicim ? Polis karakolunun önündemi,minibüs kavgasındamı nerde kavga, polise eylem yapan üniversiteli gençlerle çıkan kavgadamı ?

-O da bir şeymi abicim, ben meclis tv ye kickboks yayınından sonra, geceleri erotik videolar koyucam.

tekila hastası olmak

Körkütük sarhoş olduğunda bile şişesine sarılıp yatanı gördüm abi. Sen daha iç sütünü hey yavrum hey.

10 mart 2012 taksim alkol mikrobu kırar zirvesi

Can sıkıntısına mikrop bile kırarım doktor,zirveye çıkar çıkar ineriz hep beraber.

8 mart 2012 femen istanbul eylemi

Bizim insanımıza ve dinimize göre çokta olumlu bakılıcak ve ya insanların eyleme destek için gidicekleri bir şey olduğu pek düşününelemez.