entry'ler (10)

ali gaffar okkan

Mekanı cennet olsun. Diyarbakır halkınına zülüm edeni ezerim dedi fakat ne oldu şerefsizler katlettiler.

tostçu mehmet

Severim tostu kaşarlı yada sucuklu, pastırmalı yanındada dumanı tüten bir bardak çay.

nihat doğan

Seni Türk Atletizm takımı almaları lazım neden derseniz bu kardeşimiz hoplama, zıplama, parende, takla gibi hareketlerin piridir.

victoria beckham

Şu ünlü ingiliz fubolcunun avradımıdır. Bize ne ne ki ondan bir sürü sorunlarımız var. Kendimize dönelim millet.

sezen aksu

bu kadına ısnamadım gitti kardeşler hiç elektirik alamıyorum. Nedendir acep.

bor madenlerini işlersek önümüzde kimse duramaz

ben bu hikayeyi senelerdir dinlerim fakat bir yiğit çıkmadı daha meydane bu konuda bir adım atacak. bora gerek yok onsuzda kimse önümüzde duramaz ama dediğim gibi bir baba yiğit vatan millet bayrak sevdalısı lazım oda 100 senede bir gelirmiş kesin biz göremeyiz.

telefonla konuşurken volta atan insan

sonradan görmenin bir alametidir. Otur bir kenara adam gibi konuş bağırmadan tabii ki sen yada karşındaki sağır değilseniz.

evlenmek mi hiç bulaşmamak mı

Evlenmeye karşı görüş belirtenler düşünün anneniz babanız sizin kafada olsaydı sizin gibiler bu bu dünyaya nasıl gelecektiniz ve bu değerli görüşlerinini açıklayacaktınız sizler bizim korunmaya alınacak nadir entellektüel değerlerimizsiniz.

2 kelimelik en güzel hayat felsefesi olacak cümle

terbiyeli ol. Adam yerine koysunlar. Boş Konuşma .duruşunu değiştirme . rüşvete ,makama aldanıp çizgini bozma sendikanı değiştirme.

40 yaşında olmak

yokbe kardeşim melankolimisin ben 59 yaşındayım senin hesaba göre çoktan sollamam lazım.