bugün

Zoru başarmış olur.
imkansızı başarmak olur, canı gönülden tebrik etmek gerekir kendisini tarihin tozlu sayfalarına "en basiretsiz, başarısız siyasetçi" diye geçer ama böyle bir şey olmayacak.
Helal olsun dayioğli.
Ne küfürü saygı ve sevgi ile anacağız tüm akp liler olarak.
Ben asla kimseye küfür etmem. Sadece kahkaha attarım. Ahahahahhhaha.

Kesinlikle tasvip edemeyeceğim çirkin sözlerdir.
KK degilde IKTIDAR adayinin ikinci Tura kalirsa secmene agir küfür edilebilir.

Bu kadar asagilanma ödüllendirilmemeli.
Bizi ilgilendirmez nasıl olsa Muharrem ince kazanacak. Bu arada ikinci tura Kılıçdaroğlu ve Muharrem ince kalacak muhtemelen.
Bişi olmas yine pişkin pişkin cehape başkanlığı yapar.
Öyle bir şey olduğu takdirde Dersimli Kemal'e en ağır küfürleri edeceğim..
kk aday olursa ikinci tur olmaz.
kk ikinci tura kalmayacaktır.
görsel
boş yere hazırlanacak olan küfürlerdir.

çünkü ilk turu geçebileceğini öngörmüyorum eğer aday olursa.
ben hiç küfür etmem hayırlısı buymuş derim.
hani demokratiktiniz siz, demokrasiye inanıyordunuz, demokrasinin gereği neyse o olurdu. ne oldu lan sikko demokratlar işinize gelmeyince demokrasiniz bozuluyor mu?

sizi gidi yobazlar sizi.
iKiNCi tura mı ahahahah bayılıyorum bu yurdum muhalifi umudundaki pozitifliğe.
ikinci tura bile kalamayarak görevini ve misyonunu tamamlamış olacak.
Allahından bulsun.
zaten meral masayı dağıtacak nasıl olsa kemal kazamanyacksa bizde kazanamayacğız deyip imamoğlunu da aday gösterecek imamınoğlu kk dan daha çok oy alınca gidip kk ya basacak küfürü..
Kardeşim hala anlamadınız mı bu bir seçim değil bu referandum şahsımokrasi den memnun musun değil misin? Seçim şansınız olduğunu düşünmeniz çok tatlı ama karşınızda var olan herşeyi çürüten ve tüken bir topluluk var Kızılay lan kızılay parayla çadır satıyor millet kar altında soğuktan tirtir titrerken hem de. Aday maday önemli değil önemli olan kurtulmak! Ha memnun musunuz oy kullanmayın sonrada buralarda ağlamayın.
--spoiler--
aten meral masayı dağıtacak nasıl olsa kemal kazamanyacksa bizde kazanamayacğız deyip imamoğlunu da aday gösterecek imamınoğlu kk dan daha çok oy alınca gidip kk ya basacak küfürü..

--spoiler--

ilk söylediğim şıp diye gerçekleşti geriye kaldı gerisi solaklara ,ne kaldı, aval aval bakmaktan başka.