bugün

osmanlı torunlarının öğrendiklerinde şok olacakları gerçek.

boşuna demiyoruz

(bkz: türk ün türk ten başka dostu yoktur).
yahudilerin üstün ırk olduğunu bizzat allahlarının söylediklerini bilmeyen dindar tayfayı da üzecek bilgidir.
3 kıtaya hüküm süren osmanlı devletine karşı yapılan arap ayaklanmasını sembolize eden bayraktır. bilmiyorum üstteki entrye bakınca hemen filistin bayrağını arattım ve 3 farklı renk olmasından dolayı götümden uydurdum efendim belki doğrudur.
arapsever arkadaşların gözüne sokmak lazım bunu özellikle... neredeyse hepsinin sosyal medya profilinde var zira... hayır bize her anlamda kazık atan ve yenilerini atmak için pür dikkat fırsat kollayan bir kavme bu sevgi niye acaba...nasıl bir stockholm sendromudur bu arkadaş...
Birinci Dünya Savaşında Arap isyan Bayrağı olarak, Osmanlı imparatorluğu'na karşı Arap isyanı sırasında Arap milliyetçileri tarafından kullanılmıştır. Osmanlı Devletine karşı ayaklanan Arapların milli bayrağı olarak kabul edilmiştdir.
OSMANLI'NIN FiLiSTiN'DE NE iŞi VARMIŞ ,SONRA KIÇINIZI YIRTIP UYGURisTAN DiYE ZIRLIYORSUNUZ.

BiRDE ÜÇ KITA OLAYI VAR, DÜNYADA Ki EN GEREKSiZ TOPRAKLAR . BOSNA VE BELGRAT ÇEVRESi HARiÇ. (BATI ANADOLU'YU ayrı tutarsak , boş beleş yerler)
--spoiler--
osmanlı'nın filistin'de ne işi varmış ,sonra kıçınızı yırtıp uyguristan diye zırlıyorsunuz.
--spoiler--

ingiltere nin ta anasinin mindan gelip hukmetmesi rahatsiz etmedide, turklerin gotlerinin dibindeki topraklari almasi mi rahatsiz etti?
dinsiz kitapsız kafir denen keko

ömrü hayatında bir gün sokağa çıkıp emperyalist sömürüyü kınadıın mı ?

ben kalkıp ingiltere iyidir mi dedim,allah'ın cahili.

her gün emperyalist işgalden örnek veren benim senin dişe dokunur bir tek yazın bile yok.

kenya'da soykırım yapıldı diyen sözlük hıyarından hiç farkın yok.

1918 istanbul ve anadolu işgallerinden örnek verip yazdın mı ?

evet osmanlı filistin topraklarında işgalci idi ,uluslaşma sürecinde ayağa kalkıp kovdular ,osmanlı adam olsaydı kovulmasa idi.

ıı. murat fatih'e bu beylik fazla genişlememeli ,konstantinapol 10-15 yıla kadar zaten düşecek bize kalacak fazla toprak ve düşman derttir dedi.
fatih salak gibi dinlemedi,konstantinapol ve ayasofya tüm avrupa'yı bize düşman yaptı.

akabinde vlad tepeş 20 bin müslüman ve türk'ü kazığa geçirip öldürdü + öldürdüklerinin haddi hesabı yok.

1517-1922 ,405 sene osmanlı otradoğu-arabistan ve kuzey afrika'da hüküm sürdü ,tek bir derslik açmadı ,ne fabrika,ne sanat,ne okul,ne işlik,ne tarım ne hayvancılık.

mısır var oradan gelenle saray zıkkımlandı.

şimdi hala salak -aptal takımı örneğin furkan denilen bir mal var ,osmanlı haritası atıp tweter'e buraları bizim diye mal mal konuşuyor.

sen hiç bir ingiliz'in hemde kendi evladı george washinton için hain ,bize ihanet etti dediğini duydun mu ?
sana vatansever -patriot filmini tavsiye ederim ,orada ingiliz kolonel-albayın emrinde ki yüzbaşıya söylediği söz var aç seyret.

işgalci isen bir gün o topraklardan atılacaksın.

bana martaval okuyup hamasi söz yazma, öo sözlere ancak cahiller kanar.

bak halimize ,ülke olarak.
1930'da 2. sanayi devrimini yakalamış1970'de 3. sanayi devrimine geçecekken senin gibi boş beleşler sayesinde 1930'da 6. büyük ekonomi iken(o zorlukta) şimdi ilk 20'de bile değiliz .

boş beleş yapma ,yürü.
ingilizlerin türk çocuklar eğitilsin (!) diye yazdığı tarih kitaplarında yalanlardan kalma bilgilerle hatırlanır.

yok be oğlum ne sorgulayacağım mk koyun akpli miyim ben.
pan-arapizmi temsil eder renk ve şekildedir.

tasarımcısı ingiliz diplomat mike sykes dır.

osmanlıya isyan edilen dönemde mecvut bayrağın aksine beyaz renk ortada değil en altta yer alır. ingiliz manda dönemi dominyon bayrağından farklıdır.
are you sleeping diye bir çocuk şarkısı var , bu şarkıyı 1960'larda ilkokulda öğrencilere söylettiler on yıllarca.

kimse kalkıp nedir diye sormadı.
tarihte aynı ,bilhassa türkçü -kemalist zihniyet yalan tarihi öğrettiler bize.

ben lise -2'de uyandım işe lise-2,lise-3 kovulmadığım okul kalmadı. ümraniye'den ,haznedar'a,paşabahçe'ye 2 senede gezgin oldum müdürden dayak girişimi caba ,niye tarih-edebiyat hocalarını rezil ediyordum.

sonuç cahil cühela toplum.

bugün profesörler zir cahil. başta ilber denen göçmen.
bu ülkenin sosyalist iktidardan başka kurtuluşu yok ama ülkede de sosyalist kalmadı.
demin sözlükte biri tayvan işgal işgal atında diyor.
20 saniye ayırsa tarayıcıya tayvan yazsa öğrenecek ama ne gezer yaz gitsin ..

mesele akp-chp değildir ülkedir ama o bilinç nerede.
--spoiler--
benim senin dişe dokunur bir tek yazın bile yok.
--spoiler--
Valla kusura bakma, haklisin. Benim sendeki kadar bos vakit yok sozluge harciyacak, bi goz ucuyla bakip geciyorum.
Hem arapperest hem osmanlıperest elemanların gözüne sokmak lazım bunu özellikle...
Sırf müslümanlar diye bu hain şerefsizleri destekleyenler var bu ülkede
Beter olsunlar.
Göstermektedir ki; Kudüs kutsaldır Filistin devleti değil, öldürülen mazlumlar önemlidir tepelerinde dalgalanan o paçavra değil. Mazlumlara destek için paylaşılan o bayrağın sözde PKK bayrağından hiç farkı yok düşününce...
O paçavranın anlamına tüküreyim! Mehmetçiğin tek damla kanının dökülmesine sebep olan kim ve hangi millet ya da bayrağı varsa; yerin dibine girsin!
Paçavradır. Ona bayrak denmez. Bez parçası çaput. Arpa devletlerinin çoğu aynı çaputun varyasyonlarını kullanıyor hepsi hain. Alayınının Tanrı belasını versin.
en nefret ettiğim arap topluluklarının başında gelme sebebinin anlamıdır.