bugün

Büyüklü küçüklü harflerle yazmak.(ergence dili)He bir de hangi şarkıyı dinlediğiniz gözüküyordu durumunuzda.Gönderme yapmak için birebirdi hele ki platonik aşkınız olmuşsa.Whatsapp denen şeyde öyle bir şey yok amk şimdi.Anca şarkı sözü yazıyoruz duruma o da görürse işte.
Eski sevgiliye mesaj vermek için dinlediğim müziğin msn'de görünmesini sağlamak.
Tam adını hatırlamıyorum o şeyin.
Duruma ergen ergen sözler yazmak.
msn çalmaya çalışmak. sınıfta iki sıra önünde oturan çocuğun, kızın msn'ini çalsan ne olur çalmasan ne olur. bir zamanlar salaktım.
Aç kapa aç kapa sevdiğim gör artık oturum açtım .
g harfini q ile, b harfini ß ile ne bileyim l harfini buyuk l ile s harfini dolar isaretiyle yazdığım zamanlar oldu. hoşlandığım kişiye göndermeli atar dolu sözler veyahut sadece baş harfini koyup yanına iki nokta koymalar falan. dusunuyorum da ulkece cok zor zamanlar atlatmisiz he. ayni donemlerde tripkolik ve emo hastaligi erkeklerde ise dusuk bel dar paca kot ve de beyaz converse hastaligi vardi. allah affetsin.
Titreşim göndermek.Açık ve net.
Açık bırakıp yatmak.
Ne olacaksa sanki açık kalınca. Kapalıyken yazsa gelmeyecek sanki. Çok safız vesselam.
Küçükken tanımadığımı sandığım online bir üyeye kamerada malafatı
Göstermiştim..

O adam bizim rifat ağabey çıktı.

Bugün bile hala oturur makarasını yaparız.
Flood yapmak ve messenger discovery marifetiyle art arda titreşim yollamak. ikisi de çok sinir bozucuydu.
winamp eklentisiyle dinlediğin şarkı ile derin mesajlar vermek.
büyük l modasına ergence uyduğumu itiraf etmeliyim. bir de zuhahaha puhaha gibi gülme şekilleri vardı düşman başına.

şimdi düşündüm de harbi saçmalık.
ekrana su balonu atmaktır.
Bcc olmadan gelen epostalardaki kızları kendi hesabıma eklemek olarak örnek verebileceğim saçmalıklardan biridir.

Edit: formata uymak yoruyor be.
qweqweqweqwe diye gülmek.
Net titreşim gondermek derim. Gönderince mutlu ve cool olurduk. Ha birde durum vardı. Atarlı giderli neler yazmadıkki??
özel animasyon efektleri indirip mutlu olmak.
cam aç lafının .okunu çıkarmak.

bu lafın gerçekten camla ilgili olduğunu sanan dangozlar daha bi yarıcıdır:

- cam aç diyo bu ne camı ya?
+ kamera demek istiyo olm
- haa...

gülüyosunuz da vardı hakkaten bu tipler.
kanayan güller.
Durumuma "bidon" yazmıştım. Onu hatırlıyorum.
Dikkat çekmek için sürekli ç.içi ç.dışı yapmak.
Onu bunu bilmem de her bir harfe bir simili yapip milletin beynini yakmak. Yanarli donerli gifler sacma sapan renkli durumlar. Evet baya gereksiz eylemlermis. Yapmadigim icin mutluyum.
Ben: Hello open boob please.
Emma: Why bla bla bla?
Ben: Please open boob.
Emma: 1-2 satır anlayamadığım yazı(kısaltma şeklinde gönderiyor çeviri de yapamıyorum w r u? Gibi)
Ben: Open pleaaaaseee
Sonlar hep aynı çevrimdışı.
suphesiz dinledigimiz sarkilarin profilde gozukmesi ve bu sarkilarla mesaj verme kaygisi .
Surekli titresim vermek. Ya nasil gitti kafam o gunlere. O zaman ben kac yasinda miydim ?