bugün

Kesinlikle rahatsız edecek erkektir.
Nabzı kontrol eder, yürümeye devam eder.
Hazır ol yavşicam demenin kibarcası net.
ipler senin elinde istersen ayaklarına masajda yaparım erkeği.
««Sana yavşamak istiyorum müsaade var mı»» nın kibarcası.
ben değilimdir. ben daha çok yazma lan bana bi daha der üste çıkarım evet. zeytinyağıyla götümü ovalamaktan hep. bizim dedeler kırkpınardan da.
(bkz: Duygu sömürüsü)
"Evet, rahatsız ediyorsun" denilip şutlanması gereken erkektir. O ne öyle pasif pasif.
iyi niyetli olması muhtemel erkektir. ezmeyin hemen sizler dışladıkça kibar ve anlayışlı erkek sayısı azalıyor işte. sonra isyan etmeyin neden bu kadar öküzsünüz diye insan olanı el birliği ile yok ediyorsunuz eze eze..
bunu diyen yavşağın önde gidenidir büyük ihtimalle.

hiçbir normal erkek bu soruyu sormaz zira fikir neyse zikri de odur, içinden geçenleri önce kendi bilir.
efendi adamdır ya da işini bilen adamdır. evet desen dert Hayır desen dert.içini bilemiyorsun ki.
"estafurullah haci abi "diye cevap alan erkekdir.
yani diyor ki rahatsız etsem de yazmaya devam edeceğim.
Yazık böyle tiplere ben acıyorum. Kendini masummu gösteriyorlar böyle yazarak.

Veya ne kadar da iyi yürekli.

Erkeklerin 100 karası bunlar.
Nezakettir, belki de lütfen yaz demenizi okumak ister.

-Olur mu canım ne rahatsızlığı. Lütfen yaz.
Karşısındakini zor durumda bırakmak istemez kibardır temizdir.
Tribinden geçilmeyen erkektir. Bu lafıyla karşıdakine daha fazla sıkıntı verir.
kız versiyonu da vardır ağzına kürekle vurmak istersiniz ama kıyamazsınız..
yufka yüreklisinizdir çünki asjshajsk..
Rahatsız etmese bile o andan sonra rahatsız eden erkek.
Sinir eder insanı.
Yağ çekiyodur. Evet.
Trip atmaya çalışıp tribin alasını yiyecek erkektir.
Yoklama yazisidir.
Üzmeyin bu ibneleri.
görsel
sürekli olarak "ayak baş parmağım kocaman, bunu bi' düşünsene" yazarak arkadaşlarını yitirmiş ancak yazacak başka bir şey bulamadığı ve karşısındakini de kaybetmeyi göze alamadığı durumlarda dile gelen erkektir.

bu tip homo sapienslerin ortak özelliklerinden bir tanesi de kızarmış tavuk yerken bile ellerini nasıl yağsız duruma getireceklerini düşünerek ağlamalarıdır.
aslında direk teklif var ısrar yok demesi gereken erkektir ama genede adamın dibidir. işte efendim görüyoruz sağda solda kız istemediği halde sülük gibi peşinden ayrılmayan ille de seni elde etmek istiyorum diye peşinde deli divane olan sürekli rahatsız eden erkeğimsiler var. sonra kızlar neden egoist diye dert yanıyorlar.