bugün

entry'ler (106)

1 80 boyla topuklu giyen kadın

Kocası 2.00'dır herhalde. düşünsene senden uzun karın var, birde topuklu çekiyor altına of.

çaylak süresinde yapılan şeyler

Entrylerimin kalitesinden galiba 1 günde yazar olmuştum. Sabah yazdım akşam yazardım, yapacak bir şeyim olmadı.

birinci nesil yazar

ilk nesil.
Bunlardan var mı yahu? varsa şuraya bir çapa atında hatıra olsun. Fotoğraf falan alayım

arda turan

Daha fazla şişirilirse patlayacak olan futbolcu.
Tamam bir yerlere geldi ama bu başarıda sponsorların etkisi büyük.
Beko,lassa bunlar zaten Türk sponsor, her reklamda arda oynuyor.
oPET reklamı arda, lassa arda, beko arda, ulan televizyon reklamı neymar oturmuş arda'yı izliyor koskaca neymar.
Zaten ispanyol basını yeterince eleştiriyor, yakında çine gider.

michael sikkofield

Genelde yazdıklarını mantıklı buluyor olsamda hayata karşı bir yabancılığı olan blog yazarı.
Küfürleriyle güldüren, yeri gelince düşündüren insan. uzun saçları Che gibi sakalları ve koca kafasıyla keşke stand up yapsa.

açık oylama yapan yazarın amacı

Yapılan iyiliği göze sokmak için yapılan eylem.
Bırak gizli kalsın kardeşim. Ne gerek var? Sanki son foto beğen gibi bir şey oluyor bunu yapınca.

vodafone arenadaki rezalet

Bir beşiktaşlı olarak utandığım olay. Solda da Atatürk resmi var ama bu resimde gözükmemiş tabi bu yapılanı hafifletmez.
Tek kelimeyle Rezalet.

10 nisan 2016 uludağ sözlük rezaleti

sazan.avi yapmaya ne maraklısınız. Yapmayın.

türkiye

Her ne kadar doğru yönetilmediğini düşünsemde uğruna canımı vereceğim vatan.
Senelerce yıpratılıp adeta hasta Adama çevrilmeye çalışılsada, sonuna kadar bizim gibi insanlar bu ülke için elinden geleni yapacaklar.

kadın kadına öpüşmek

Genelde normal karşılamadığım olay.
Bu konuda kadın-erkek eşitliğinin olmadığını düşünüyorum. Nedenine gelirsek; toplumda 2 erkeğin öpüşmesi çok garip karşılanırken, kadınların öpüşmesinin normal karşılanmaması gerekir.
Hele ki cinsel ağçlığın afrikası olduğu düşünülen Türkiye'de, sokakta böyle bir olayın olması abazaları keyiflendirecektir.

panzehir

2014 yılında izlediğim Johny Wick'e çok benzettiğim Türk sinema filmi. Güzel bir konusu var, grafikler ve ses güzel.
Zaten holiwutda ünlü bir ses ustası yapmış müzikleri.izlemeye değer.
edit:cüneyt arkın da oynuyor

son günlerde psikolojimi bozan puanlama sistemi. Ya arkadaş şunun algoritmasını bir çözemedim.

sözlüğe tc ile kayıt olunsun

@3'ün tamamen saçmaladığı durum. paypal ve iddia sitelerinde bu onay sistemi var bilmiyorsunuz.

sözlüğe tc ile kayıt olunsun

Böylece 18 yaş altı yazarların kayıt olması önlenir. Şöyle özet geçeyim; tc ni yazıyorsun, ad soyad yazıyorsun sistem onaylıyor, 18 yaş üstüysen üye olabiliyorsun eğer değilsen sistem hata veriyor. Böylece hem tc sallayamazlar hemde kalite artar.

öğrenildiğinde bir boka yaramayan bilgiler

ıstakozların kanı mavidir.

an itibariyle kalan şarj yüzdeleri

47 ne ara bitiyor bu yahu.

hakan çalhanoğlu

Gücünü kim 109 yaptı?

yazarımsı

Sözlük ile yakından alakası olmayan, ne yazsam + alırım çabasıyla entry pompalayan kullanıcı.

en güzel nickli yazar kim anketi

Adaletsizlik olacak ama benim.

volkan ı milli takıma çağırmamak vatana ihanettir

Fenerli yazarın saçmaladığı başlıktır. 6 oyuncu var milli takımda. Yetmiyor mu ?