bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    zehiri ortadan kaldırmaya yarayan şey.
    zehirin ezeli düşmanı.
    2 ... cikarinbeniburdan
  2. 2.
    antiseptik, balzam, alkoloitler vb. bir ve ya bir çok maddeyi bağlayıcı özelliğe sahip maddeler.
    zehirli maddeyi bağlayarak etkisiz kılar.
    1 ... rodcracker
  3. 3.
    Başrollerinde cüneyt arkın ve emin boztepenin yer aldığı 2014 yılında çıkacak olan film.
    9 -2 ... cheb hasni
  4. 4.
    Çok hoş fragmanı olan film. https://video.uludagsozluk.com/v/panzehir-filmi-100277/

Avrupa ve Amerikada çok iyi tanınan wing tzun ve escrima ustası Emin Boztepe'nin bir aksiyon filminde oynaması bence en doğru seçimdir.60 senedir bıktık Osmanlı tokadı klişesinden.Kaldıki fragmandan anlaşıldığı kadarıyla dövüş sahneleri oldukça kaliteli olacak.En azından polat alemdar denen dallamadan çok daha farklı birisini izleyeceğiz.
    ... eduardo elric
  5. 5.
    Avrupa ve amerikada tanındığını idda eden kungfucu eminin ilk filmi olacaktır kendisinin william cheung ile yaptığı ilginç dövüş dışında kayıtlı bir dövüşü bulunmamaktadır o dövüştede emin cheung tarafından blok manyağı yapılmıştır yapılmadı diyenin o kadar yumruğu yiyen cheung'un nasıl ayağa kalktığını açıklaması gerekmektedir aynı zamanda başlığını parsellediğim film dir.

Emin-cheung kavgası:
    https://video.uludagsozluk.com/v/panzehir-filmi-100391/

... cheb hasni
  6. 6.
    Emin Boztepe gerek amerikada gerek avrupada tanınır kendi organizasyonu ebmas para basmaktadır resmen.Başarılımıdır bu açıdan bakarsak başarılıdır.Ne kadar iyi bir dövüşçüdür? William cheung onu blok manyağı yapmışmı yapmamışmı olayını tartışmak anlamsız çünkü orada görüntü olarak çok bozuk bir şeyler var birisinin üzerinde diğerini yumruklayan bir adam görüyorum ben orada blok varmı? yoksa william hepsini yiyormu belli değil hem ben bu işin içindeyim üstündeki adam sana yumruk atıyorsa o pozisyonda blok yapmak aptalca bir davranıştır en mantıklısı rakibe sarılıp vuruş mesafesini ortadan kaldırmak bundan sonrasıda zaten grapling stillerinden birini çalışmışsanız kendizi kurtarırsınız çeşitli şekillerde. yoksa arada mesafe varsa yersin bütün yumrukları.Hem William cheungda EB den iyimidir? değilmidir? Bunu düşünüp kafa yormam .

Zira EB'nin başına çok daha ilginç bir olay gelmiştir. ufc nin ilk yıllarında ufc için yeni nesil saçma amerikan güreşi,sirk gösterisi tarzı küçümseyici ve sanki dövüşlerin gerçek değil mizansen olduğuna dair imada bulunan Boztepe'ye bir BJJ efsanesi royce graice abimiz hemen lafı yapıştırır ' çık karşıma ' diye.tabi EB abimiz royce graiceyle dövüşmez karşılıklı restleşmeler ve münakaşanın ardından karşılıklı hakaret davaları bir birini izler.Bu kısım biraz kafa kurcalatıcıdır.Ancak bu demek değilki önüne gelen Emin boztepeyi indirir.Netice her ikiside kendi branşlarında üst düzey insanlar.Roce abimiz altın eldiven sahibi boksörleri hamur gibi yerde yoğurmuştu tek bir darbe dahi almadan . ancak boks ayakta çok etkili bir spordur ama tutma mesafesinde bilgi olmayınca boksu kullanmakta mümkün olmuyor.Emin Boztepenin yerinde bende olsam tutuşlu sporlar hakkında sıfır bilgiyle royce graicenin karşısına çıkmazdım.

eğer konumuz EBin gerçekte nasıl bir dövüşçü olduğu ise tabiki tartışılır ancak konu tanınmışlıksa kendisi gerek ABDde gerek Avrupada çok tanınır organizasynu EBMASta WT çalışan bir sürü insan vardır.Bu işin marketing kısmını öyle bir yaparki okullarının açıldığı yerde kesinlikle kungfucu eminden çok WT ve escrimq ustası Emin boztepe imajı bırakır insanlarda.Kendisini tanıyıp çalışanlar WTsinin çok iyi olduğunu söyler.Birde Almanyada kaldığı yıllarda sadece william değil daha başka pek çok kişiyle dövüştüğü söylenir ama bunlara inanıp inanmama konusunda çekimserim neticede yanında değildim. ama bana deselerki graicelerden veya machadolardan bjj dersimi yoksa Emin boztepeden WT mi.Hiç düşünmem bjj derim.

gelelim asıl konumuza alper çağlar iyi bir yönetmen dağ filmini çok beğendim umut vadeden biri Emin boztepede neticesinde dünkü çocuk değil kalas gibi kasıla gerile yamuk yumuk hareketler yapmaz dövüş koreografilerinde.Ben bu filmden umutluyum.Türkiyede kara film tarzı bir şeyler ortaya koymak sırf cesaret yönünden taktir edilir.11 sene kurtlar vadisi izledi bu millet.Birde onun öncesinde deli yürek,acı hayat gibi arabesk kokan itici şeyler var insanımızın beyninde yer eden.
    ... eduardo elric
  7. 7.
    sezen aksu'nun gülümse parçasını güzel coverlamış müzik grubu.
    ... kahlo tomris
  8. 8.
    böyle aşırı abd özentisi film. sırf bu yüzden komik olabilir ama sinemaya gidip izlenmez. malum*.
    1 -3 ... kompetan
  9. 9.
    yıllar sonra bir türk filmi için sinemaya gitmek için sabırsızlanmama sebep olmuştur.

yıllar dedim evet çok yıllar en son ağır roman geldiğinde bende böyle bir duygu oluşmuştu.

fragman çok başarılı, emin boztepe calandırdığı karaktere inanılmaz oturmuş.

yok birebir dövüşü yokmuş yok bilmem ne ne gerekisz bok atmalar bunlar.

yıllarca aksiyon yıldızı diye izlediklerinizi emin abi fena keseler karşısında bulsa.
    -1 ... actor studio
  10. 10.
    filme eski entyimden de anlaşılacağı gibi büyük beklentilerle gittim ama film harbi harbi çok tırt çıktı.

Benim gibi sakın beklentilerini yüksek tutmayın. Eski türk filmleri ve dünya sinemalarından saçma sapan klişelerle dolu.

Türk standartlarında düşünürsek 5,5 yada 6 puan verebilirim.

Ama film ekibi kendilerini dünya standartlarında bir iş yapmış gibi görüyorlar.Eğer dünya genelinde düşünürsek Puanım 3

Bu arada bir kısım insan Alper çağları öve öve bitiremiyor sözlüklerde. Sanırsam hakkında enty girenlerin hepsi kankası falan.

Yoksa kendisinin hiç bir numarası yok.Bir dağ filmini izlemiştim o da ufuk bayraktar sayesinde izlenebilir hale gelmiş bir filmdi hoşuma da gitmişti hani..
    bir de diğer yaımlarına bakayım dedim açtım sitesini tıkladım bir tanesine vampir filmimi ne çekmiş dayanamadım daha ilk 15 dakikasında kapattım.Meğer adamın yaptığı bütün filmler öyleymiş.Dağ dışında hiç biri bir şeye benzemiyor.

Panzehirde de yok red dragon kamera kullanmış, yok italyadan aktör getirtmiş müzikleri bilmem kime yaptırmış tamam müzikler görüntü güzel de sende iş yok be usta...

O ne biçim çatışma sahneleri öyle? berbat ötesi. kameraya müziğe o kadar kasana kadar bari hiç yoktan çatışma sahneleri için işinin ehli yabancı figüranlar oyuncular falan ayarlasaydın en azından bir şeyi doğru yapmışsın derdik.Yaratılan karakterlerin neredeyse hiç biri bizden içimizden değil oyunculuklar kötü hele de o sakallı polis ve Alper çağların kendisi en kötü oyunculukları sergilemişler sakallı polis karakterinin yapmacık haraketleri yüzünden baş karakter kadir korkut'a yoğunlaşamamış.

insanlara tavsiyem buna bide para verip sinemada izleyeyim falan demeyin.

Gidin 'itirazım var' ı izleyin.Film son zamanlarda izlediğim en iyi film (yabancı filmlerde dahil)
    ... eduardo elric