bugün

kızlarda ensede kıl. omurilik kemiğinin olduğu yerlerde.

başıma geldi doğulu bir kızla ilişkimde lanet okudum o güne. o günden beri esmer kız sevmedim kaçtım soğuk diyarlara.
Sevişilen kızın yatakta çöp torbası gibi durup 'hadi bugün de sen benimle ilgilen' demesi.

Değil eksi puan donumu çeker kaçarım.
vücuttaki deri döküntüsü tedavisi var bunların bakımlı olunması şart.
yalandan zevk sesleri çıkarmak
sevişmeyi yarıda bırakmak
erkeğin ereksiyona ulaşıp kadına yaklaşmamasıdır.
aceleci olmak.
köpek gibi daha 1. dk dan arkasına geçmek,
yatağa çorapla girilmesidir.
ön sevişme safhasını hızlı geçmek yada hiç yapmamak
Kızın zevk aldığını belli etmeme çabaları insanı sekstende dünyadan da soğutur.
(bkz: geçende yine eksi puan kazanıyoruz)
Tam g noktasını bulacakken zartt diye ossurmak. Hele bide kokoreç pastırma falan yediyseniz mekan değiştirin derhal zira bir hafta o kötü koku çıkmaz odadan duvarlara siner çemen kokusu.
kadının çıplak vaziyette yatakta beklemesi (genelde fahişeler için geçerlidir). bundan dolayı ön sevişmenin imkansızlaşması. kadının direkt olarak penise sarılması. çorapları çıkarmaya fırsat bulamamak.
-nasıl gidiyor/nasılım?
+^+&^&^

devreyi yakarsınız direkt.

ayrıca çenenden çok başka uzuvların çalışmalı.
-çene bir yol ver arkadaşlara !!
kıza komut vermek.

-şu biraz da şuradan vakumlasana aşkım?
+nereden buradan mı? olur aşkım. ( egzotizmin yandığı nokta )
Hatun kişisinin üzerindeki t-shirti çıkardığınızda karşınıza çıkan ten rengi babaanne stili iç çamaşırı da bu şeylerden biri olabilir.
zamanlama hataları.
savunmada mı kalınacak hücum mu oynanacak yoksa rölantide top mu çevrilecek taktiksel hatalar.
kız kısmısının osurması... kız kısmısı osurur muymuş hiç ya?
çıtçıtlı aklet.
sağ elin nasırlı olması.
erken boşalma,ter kokusu,öyle yan gelip yatmak.
seviştiğin kızın hiç bir şey yapmadan her şeyi senin yapmanı beklemesidir.
makina gibi işlerken saate bakmak.. ne zaman bunu yapsam saatin duvarda parçalanması ile devam ediyor gelişmeler.. mına koyayım işimiz gücümüz var hem ayrıca refleks olmuş..
eksi puanın kazınılmasının mantık dışı olduğunu söylemeden edememekle beraber; (bkz: ağız kokusu) (bkz: taharetlenmemek) (bkz: genital bölge pisliği) gibi şeylerdir.
ossurmaktır en büyüğü herhalde düşünsenize, -ohhhh yeaaaaa zorrrrrrrrrrrrttttt!!!!! lan.