bugün

entry'ler (238)

bedava steam oyunları

kolpa olmayan türkçe bir site var. tabi oyunu kendileri dağıtmıyor ama oyun dağıtan birileri oldu mu onu sitede paylaşıp nasıl alacağımızı anlatıyor. şahsen ben site sayesinde baya bir bedava steam oyunu aldım.

http://www.steamrehberi.com

site bu. her gün 3-4 tane rahat bir şekilde bedava steam oyunu paylaşılıyor. steamcı arkadaşların kaçırmaması gereken bir site olduğunu düşünüyorum.

portal 3

hehehehe az kaldı çıkmasına. ilk iki oyunu zevkle bir çırpıda bitirdikten sonra sabırsızlıkla bekliyorum.

we happy few

26 tem 2016'da steamda satışa sunulacak, korku hayatta kalma tabanlı bir oyun. bioshock atmosferini yaşatacak gibi gözüküyor. oyunun konusunu özetlemek gerekirse; 1960’lar ingilteresinin alternatif bir gelecek öngörüsü üzerine kurulmuş, uyuşturucuyla dolu şehrinde geçen bir aksiyon/macera oyunudur dememiz çok doğru bir tespit olacaktır.

oyunda bildiğimiz klasik hayatta kalma oyunları gibi su yiyecek vb ihtiyaçlarımız olacak ama farklı olarak ise ıssız bir yerde değil bir şehirde sana çok yakın olan insanlardan korunarak hayatta kalacaksın.

oyunda bir hap var mutluluk hapı gibi bir şey. onu içince bütün kötü olaylar iyi gözüküyor ve hapı az içenler veya içmeyenler herkes tarafından huzur kaçıran olarak kabul ediliyor ve peşine düşüp seni öldürmek istiyorlar.

garip bir oyun, sıradanlıktan bıkanlar için iyi. minimum 8 gb ram istemesi ise 4 gbli pcleri çöpe atma isteği uyandırmıştır. evet artık 8 gb bile az gelecek.

not: belki efsane olacak bir oyunun ilk entrysini girme şerefi bana aitmiş.

nova launcher

ram kullanımı konusunda en az ramı kullanan launcher olarak öne çıkan uygulama.

prime versiyonunu alacağımda 60 kuruşa faalan düşsün onu bekliyorum.

takip eden bir arkadaş var mıdır kaç ayda bir indirime giriyor ?

tonight show starring jimmy fallon

eskiden e2 ve cncbe nin günlük olarak verdiği programdı. şuan vermiyorlar. bunu güncel olarak türkçe altyazı izleyebileceğim bir yer olsaydı keşke.

enpara com

steam kampanyası için cumartesi başvurduğum şubesiz güzel banka. salı günü en yakın zamanda size geleceğiz diye mesaj attılar hala ellerimde çicekler evde gelmelerini bekliyorum. hayıır haftaya finaller var evde bulamayacaklar sonra da memlekete gideceğim o zaman ne olacak ha ? üzgün smiley.

not: steam kampanyasını 2016 sonuna kadar uzatırlarsa binlerce kullanıcıyı sevinçten kriz geçirtebilecek bir sevgi pıtırcığı banka

nabu

Nabu Babil hikmet-irfan ve yazı tanrısı. Ayrıca yakın arkadaşım hoşgelmiş sözlüğe.

limitless

filmi güzeldir. bu yıl dizisi çıkmış bulunmakta. dizinin başrollerinde tekrardan bradley reyizimizi görebileceğiz güzel olacak. ilk bölümle fena olmayan bir giriş yaptı. dizi, filmin devamı niteliğinde şuanlık. dexterın hırçın kızı debrayı bu dizide tekrardan polis rolünde görmek güzel bir anı oldu. filmini severler izlesin bence.

sabri ugan

tam şuan twitchde multiplayer kanalında fifa turnuvasında maçları anlatıyor kamerası da açık göbişli göbişli, zevkli oluyor gelin izleyin bence.

formata uygunluk: şampiyonlar liginin olmazsa olmaz güzel insanı.

mafia 3

https://www.youtube.com/watch?v=2HMxHfIxQfc

Buyrun fragmanı..

5 yıldır beklediğimiz Joe Vito sorularının cevabını alamamış bulunmaktayız. Basın küfürü.

counter strike global offensive

geçenlerde aldığım güzel oyun. fps oyunları seviyorsanız öneririm ve steamda para kazandıran bir sistemi vardır.

arkadaşlara bir sorum olacak 13 saat kadar bu oyunu oynadım fakat hep botlarla oynadım. ben yurt internetinden giren birisiyim şu oyuna o yüzden online oynamıyorum ama bu oyunda afk serverler varmış kutu düşmesi için onlara girersem 10 maçlık rütbe olayına etki edecek mi ? evde adam akıllı oynayıp ona göre rütbe almak istiyorumda bir yandan da şu kutulardan mahrum kalmamak istiyorum bilenler yeşillendirirse sevinirim.

edit : tamam tamam buldum topluluk sunucuları varmışherşey var içerde rütbenizide etkilemiyor. 5 gün içerisinde sadece oyun oynayarak 10 tl kazandım ayrıca tabi bu şans işi 1-2 lirada olabilirdi.

metro 2033

Dmitry glukhovsky'in romanından uyarlanan korku/fps oyunudur.Steamdan ilk kez para verip bir oyun almama neden olmuştur. Oyundaki atmosfer inanılmaz gerçekcidir ve oyunda size gerçekten çaresizliği hissettirir. Oyundaki konuşmaları hafife almayın, dinlemeden geçmeyin. ikinci oyunu olan Metro Last Light da efsane bir oyundur fakat bana göre 2033'den daha kolaydır. 2033de gerçekten çaresizliği tadarsınız.

Not : Mgm tarafından sağlam bir filmi çekilecekmiş fakat gelişmeler hakkında haberdar değilim. Film çekimleri nasıl gidiyor hangi yılda çıkar veya proje iptal oldu mu ? vs vs.. Bilen arkadaşlar beni de bilgilendirirse çok sevinirim.

hayattan soğutan anlar

vize haftası.

endgame

Endgame kitabı şifreler altınlar dünyanın sonu falan filan. Vaad edilen ödülün kaç katı para kaldırırlar bilmiyorum ama şifre olayı eğlenceli.

Bende reklama ortak oluyorum ama şifreli şeylerdende zevk alıyorum. Bu kitaba yerleştirilmiş gizli bir şifre varmış onu bulan bi yerde anahtarı bulacakmış falan filan bir yerdeki 500 bin dolar değerindeki altını alacakmış kısa özet bu arkadaşlar.

tamir işlerinden anlamayan baba

belki de babasız amcasız dayısız büyüyen bir babadır. ona öğreten kimse olmayınca öğrenmemiştir.

(bkz: çok önyargılısınız lan)

the elder scrolls v skyrim

Hayatımda oynadığım en muhteşem oyun. Aylardır oynuyorum bazen sıksada özlem duyup girerim sonradan. Mükemmel müzikleri, mükemmel manzaraları adete insanı bu dünyadan alıp götürüyor. Oyunu oynarken o kadar farklı hissediyorsunuz ki sanki bu dünyada bu zamanda değilmişiz gibi.

aydın depremi

(bkz: la sen hayırdır)

lorne malvo

(bkz: fargo) adlı dizideki karakterdir. Ben ısrarla dizilerdeki kötü karakterleri sevsemde bu abimizi kötü karakter sevmeyen insanlar bile sevmiştir. Sözleri sesi tonu mimikleri ve o kendine has psikopatlığı çok başarılıdır.

Diziyi takip etme sebebimdir ayrıca.

--spoiler--

dizinin sezon finalinde yüreklerimizi çok burkmuştur.

--spoiler--

bilyoner com

kuponsuz canlı yayın izleme seçeneği tarih olmuş sitedir. uzun zaman sonra canlı yayına bakayım dediğimde Kupon yaptıktan veya milli piyango bileti aldıktan 5 dk sonra canlı yayınları izleyebilirsiniz. mesajını almaktayım.

jimmy fallon

The Tonight Show'a renk getiren komik sunucudur. Severek gülerek izliyorum programlarını. Fakat internettende izlemek istememe rağmen bulamadım. Türkçe altyazılı izleyebileceğim bir yer varsa değerli yazar arkadaşlarım bana ulaşabilirse sevinirim.