1. 1.
  26 tem 2016'da steamda satışa sunulacak, korku hayatta kalma tabanlı bir oyun. bioshock atmosferini yaşatacak gibi gözüküyor. oyunun konusunu özetlemek gerekirse; 1960’lar ingilteresinin alternatif bir gelecek öngörüsü üzerine kurulmuş, uyuşturucuyla dolu şehrinde geçen bir aksiyon/macera oyunudur dememiz çok doğru bir tespit olacaktır.

  oyunda bildiğimiz klasik hayatta kalma oyunları gibi su yiyecek vb ihtiyaçlarımız olacak ama farklı olarak ise ıssız bir yerde değil bir şehirde sana çok yakın olan insanlardan korunarak hayatta kalacaksın.

  oyunda bir hap var mutluluk hapı gibi bir şey. onu içince bütün kötü olaylar iyi gözüküyor ve hapı az içenler veya içmeyenler herkes tarafından huzur kaçıran olarak kabul ediliyor ve peşine düşüp seni öldürmek istiyorlar.

  garip bir oyun, sıradanlıktan bıkanlar için iyi. minimum 8 gb ram istemesi ise 4 gbli pcleri çöpe atma isteği uyandırmıştır. evet artık 8 gb bile az gelecek.

  not: belki efsane olacak bir oyunun ilk entrysini girme şerefi bana aitmiş.
  1 ... md gregory house
 2. 1.
  Tamam da bu resimlerin bana ne faydası var

  Bir oyun.
  -2 ... kama tarkan kagan
 3. 2.
  Haldır huldur oynayamadığınız,
  Kafanızı kullanarak yavaş yavaş ilerleyebileceğiniz saykodeli ve piskopatça oyun. Şuan için 49 lira gibi bir fiyata steamden edinebiliyorsunuz.
  ... nohut cocuk