entry'ler (42)

kitap

Maltepe belediye başkanı ali kılıç bizlere hediye etmek için gitmiş kitaplar almış.yakında detayları paylaşır bende başkandan bi kitap almak isterim doğrusu.büyük bir hediye olur benim için.
Ve şubat ayına ait kafa dergisinin sayısını alan başlan ali kılıç kafa dergisiyle poz vermiş.
görsel

ücretsiz

Maltepe belediyesinin ücretsiz servis imkanı geldi aklıma.Bu devirde 2-3 çocuğu olan aileler servis ücretlerini ödemekte zorlanırken maltepe belediyesi ücretsiz öğrenci servis imkanı vermesi aileler için çok büyük avantaj.Peki dostlar haberiniz varmı bu durumdan?Bütün belediyelerin vermesi gereken bir hizmetken kimsenin haberi yok malesef..Umut diyorum ki bütün belediyeler maltepe belediyesini örnek alır ve böyle imkanlar sunar vatandaşa.Helal olsun belediye başkanı Ali kılıç ve maltepe belediye ekiplerine.

sokak

görsel
görsel
görsel
görsel
Maltepe belediye ekipleri sokaklarımızın daha temiz olması için durmadan çalışıyorlar.
Sizde lütfen çevremize karşı daha saygılı olup,çöplerinizi mutlaka çöp kutusuna atın.Biraz vicdan.

osmangazi köprüsü

Böyle büyük güzel projelerin ülkemizde gerçekleşmesi bir zamanlar hayaldi. Her gün
binlerce insanın zamandan tasarruf etmesini sağlayan dev bir proje.

gelecekteki eşe mektup

Mektup?
2017 deyiz dostum ne mektubu..
Mesaj atarım en olmadı mail atarım ..
Türktelekomlu olanlar bence bunları yapar hem dakikam hem sms hemde interneti var birinden birini kullanıp maesaj atar herhalde. Öyle olması gerek bence.Mektup geçmiş dönemde kaldı kabul edin dostlarım

gillette mach 3

uzun ömürlü ve sağlam. Kullan at bu da diyorsun, sonra bir bakıyorsun ki sürekli kullanıyorsun. “At” kısmı sözlükten uçup gidivermiş aniden.

ver kaç

heyecanla beklediğim film. bir hafta kaldı sayılır.

asbest

maltepe belediyesi asbest olan binalara yıkım izni vermiyor. helal olsun. böyle kanserojen etkisi olan bir şeyin çevreye dağılımının önüne geçiyorlar. ali kılıç önce insan sağlığı diyor.

112

maltepe belediyesinden on numara beş yıldız hareket. yaşlı engelli ve ihtiyaç sahiplerine acil yardım butonuyla sağlık hizmeti. yaşlı genç ayırt etmeden ali kılıç insanlara değer veriyor bu güzel. umarım ileride bizim de böyle kimseye minnet etmeden ihtiyaçlarımız giderilir.

istanbul ticaret üniversitesi

hocaları gayet cana yakın ve bilgili olan üniversite. eğitim standartları istanbuldaki bir çok üniversiteye göre gayet yüksek. eğer istanbulda okumak istiyorsanız bu üniversiteyi bi araştırın pişman olmazsınız.

mezuniyet sonrası ne iş olsa yaparım deme süreci

bunu dememek için mezuniyetten sonra da öğrencisine istihdam desteği sağlayan bir üniversitede eğitim görmen lazım. ki, bunu sağlayan çok fazla üniversite yok. hatta, benim bildiğim bunu sadece istanbul kültür üniversitesi yapıyor.

adalet

görsel
görsel
görsel

adalet yürüyüşünde ali kılıç'ın desteği...

günışığı çocukları

keşke ilk gün haberim olsaydı. herkese yollardım. ama olsun. geç olsun da güç olmasın.

ramazan ayı

görsel

ramazan coşkusunu bu yıl maltepe'de ali kılıç'ın birbirinden güzel ramazan programlarıyla geçireceğiz.

kültür

görsel

kültürel farklılıkların bir arada olduğu maltepe ve belediye başkanı ali kılıç...

şehitlerimiz için ses ver

herkesi ses vermeye davet ettiğim etkinlik. yıldırım belediyesi iyi bir iş yapmış.

ronaldo ve ümmiye koçaklı türk telekom reklamı

böyle reklamlar görmek istiyoruz. umarım sayıları artar.

kemal sunal

Turk sanatcilar arasinda en cok sevdigim sanatcidir.
Saban gibi anarsist karaktere adeta hayat vermistir.
Charlie Chaplin in sarlosu neyse turkun sabani da odur.
Guldurmenin yaninda cahil olmamayi, sansa bagli olsa da her zaman iyinin kazanacagini mujdelemistir filmleri.
Alttan alttan verdigi sendikalasma, grev, hak arama mesajlari da unutulmamalidir.
Nur icinde yat buyuk adam.

oyunu ak partiye verirdi denilen film karakterleri

Kibar feyzo-maho aga.

gece sözlükte dolaşan kız

Gece sozlukte dolasan erkekten ne farki vardir dedirtir.