bugün

christiano degil cristiano yalniz.
ronaldonun adamın karesi olduğunu bir kez daha görmemizi sağlamış reklam. işte bunun için seviyoruz seni reyiz.
ümmiye teyze messiye dersini vermiştir. helal olsun. güzel reklam.
nedense duygulandıran ve gurur verici bir reklam olmuş,yalnız demedi demeyin bu ronaldo abimiz 4 büyüklerden bir tanesinde kesinlikle oynar.
yahu anlayın artık prim yaptırmıyor bu köy kadınları. lays de vazgeçmedi üzerine didi eklendi. şimdi türk telekom. teyzeyi madrid e götürmüşler üstüne başına bir şey almamışlar ama aynı elbise. size samimi geliyor mu sahiden bu tür reklamlar?
dünyanın, bakınız dünyanın diyorum, en samimi reklamlarından biri olmuş. helal.
Güzel bir iş tebrik ediyorum.
sinema televizyon öğrencilerini çatır çatır çatlatan reklam.
keyifle izledim reklamı. böyle ünlü adamlar türk markalarının yüzü olunca insan seviniyor.
ümmiye teyzeyi reklamdan sonra araştırdım. hikayesi tam bir ibret abidesi. okuyun derim.
yün Bebek'i izlemiştim. bu reklamla da ümmiye teyzeye daha bir hayran kaldım. türk Telekom işini biliyor.
sağlam reklam olmuş. Ronaldo'nun ilk reklamından daha vurucu ve etkileyici diyebilirim.
hoş bir reklam olmuştur.
böyle reklamlar görmek istiyoruz. umarım sayıları artar.
türk Telekom'un stratejisi güzel. reklamcılık budur.
ümmiye koçağı neden daha önce tanımadım diye şahsımı üzen reklam.
cristiano umreye gitti diye okudum.
Ronaldonun adem elması çok dikkatimi çekti. O ne öyle ya.
https://youtu.be/o87hWe9p_28
ronaldo ya verdiğin paranın ederi kadarıyla fiber altyapı çekseydin bir takım insanı daha problemli internetten kurtarır daha avantajlı bir iş yapmış olurdun. kaliteyi artırıp milleti sevindirmedikten sonra reklamında dünya yıldızı futbolcu oynatsan bile namın büyümüyor anla artık!
ümmiye koçak efsanesini tanımamıza vesile olmuş reklamdır.
gereksiz reklam reklama para harcıyacağınıza adam akıllı hizmet verin reklamın kralını yapın ama nerde burası türkiye bi ronaldoya tav oluyolar işte.
ümmiye teyzeyi tanımamak tanımayanların ayıbıdır bana göre. türk Telekom sayesinde geniş kitleler de tanıyor artık.
son iki gündür tvde yoğun olarak dönen reklam. neymiş bir izleyeyim bari. bu kadar entry girildiğine göre güzeldir.
acar diplomatımız da olmalıydı reklamda...
görsel