bugün

entry'ler (19)

cem yılmaz

23 nisan 1973 istanbul doğumlu komedyen, karikatürist, oyuncu, senarist, yönetmen. türkiye' nin bir numaralı komedyenidir. izlediğiniz bir gösteriyi tekrar tekrar izleyebilirsiniz. eşi benzeri yoktur, rakibi yoktur.

nutzz reklamı

çıksa da gülsek dediğim reklamdır. sincabı şekilden şekile sokmuşlar eğlenceli bir reklam olmuş. en çok beğendiğim de büyüteçle baktığı reklamdır.

senden hoşlanıyorum mesajına xd cevabı veren kız

ergendir, hoşlanmanın ne demek olduğunu bilmiyordur. ya da tüm bunların aksine çok heycenlandırmıştır bu durum onu ne tepki göstereceğini bilememiştir. iyi kız hoş kız.

ben ne zaman yazar olacağım

arkadaş beni de yazar yapın ne var yani? bir ben mi fazlayım size? bekliyorum bekliyorum sesiniz çıkmıyor ne yapalım illa biz mi yazalım gençler!

parfümü kadınlar ve nonoşlar kullanır

filmin senaristi nonoştur bence. bu kadar saçma bir şey duymadım daha önce.

eminemin kaburgalarını aldırması

eminem kaburgalarını kendine sakso çekebilmek için aldırmıştır, sanki bu işi başkasına yaptıramayacak biriymiş gibi. enteresan ergenlik öncesi muhabbeti. karalama muhabbeti.

beş

gripin in yeni video klibidir. enteresan bir çalışma şarkı güzel. beğendim tavsiye ediyorum.

kürtlerin türklerden daha iyi yaptığı şey

çalışmaktır. inanılmaz bir şeydir. en büyüğünden en küçüğüne çalışmayan tek kişi yoktur. birbirlerine çok bağlıdırlar. üzerinde çalışılması gereken bir durum. ve çok iyi koşuyorlar. ciğerlerinin olmadığından şüpheleniyorum.

haangar

kiloyla ayakkabı satılan mekandır. iki ayakkabı bir terlikle yarım kiloluk bir şeyler yapabilirsiniz. gayet enteresan, görülmesi gereken yer.

şantiyede mini etekle dolaşan hatun

derdi olan kadındır. kendine güveninden dolayı buradan ne kadar tebrik etsem de sonu iyi değildir. yakından tebrik edecek olanları tahmin edebiliyorum. sevgilerle şantiyede mini etekle dolaşan hatun.

kim kardashian

21 ekim 1980' de ABD' de doğmuştur. çok yönlü bir iş kadınıdır. fazla güzel bir fiziği vardır. çok çekicidir, istemeyen erkeğin erkekliğinden şüphe ederim.

askeriyede yemekhanede pekin ördeği yokmu diyen er

psikolojisi bozulmuş erdir. pekin ördeği yemez ama saatlerce ördek yürüyüşü yapar bu sorudan sonra. ayaklarını hissetmez olur. bir daha da saçma sapan isteklerde bulunmaz.

komutan emir verdiğinde az yede hizmetçi tut demek

beni diri diri mezara koyun demektir. sanırım bunu yapan kişi bir sonraki gün eğitim zaiyatı olarak haber olur. arkasından bir tören yapılır ve toprağa verilir. sonuç olarak vatan soğolsun.

haydi el ele sosyalizm getirmeye

üretim araçlarının ve büyük toprakların devletleştirilmesi. yaşanılası düzen en azından denemeye değer. zamanında sscb de uygulanmıştır günümüzdeyse küba da uygulanan yönetim biçimidir. çalışma saatlerinin az, çalışma koşullarının insanlığa uygun olduğu bir düzendir. eğitim, sağlık, ulaşım devlet tarafından karşılanır. özel mülkiyet tamamen kaldırılmıştır. ulaşım toplu taşıma araçlarıyla yapılır. insanlar için lüks yoktur, bu toplumlardaki bireyler kıskanmak, nefret, kötülük gibi duyguları bilmezler. fidel castro nun aylık maaşının yaklaşık 30 dolar olduğunu duymuştum. herkes çalışmak ve üretmek zorundadır. ancak sosyalizme geçiş hiç de kolay değildir. sosyalizme geçiş sadece ve sadece örgütlü mücadeleyle olabilir. sosyalizm hiçbir yerde oylama sonucu olmamıştır. işçi sınıfının iktidarı. şili de zamanında yankılandığı gibi "örgütlü bir halkı hiçbir kuvvet yenemez!" doğruluğu kanıtlanmış sözdür.

yerin dibine geçilesi anlar

aynı evde yaşadığın insanların yanında yaptığın hareketlerin, aynı evde evde yaşadığın insanlar tarafından başka insanlara anlatılması ve o insanların bunu sana söylemesi en kral yerin dibine geçilesi anlardandır.

due date

filmi "zach galifianakis" için izledim. ancak beklediğim gibi değildi, sanki biraz özensiz olmuş hadi bitirip de gösterime sokalım gibisinden. ders vermek isteyen bir komedi filmi havası sezdim. beğenmedim. eğer kısıtlı zamanınız varsa ve bir film izleyecekseniz bu film o film olamaz aman dikkat!

the hangover

çok başarılı bir komedi filmidir. yönetmenliğini "todd phillips" yapmıştır. filmde en çok dikkat çeken oyuncu "zach galifianakis" dır. filmede "mike tyson" da yer almıştır. gerçekten çok eğlenceli, yaratıcı bir senaryosu vardır. olaylar birbirine sağlam şekilde bağlıdır, izlerken filmden kopmayacağınızı garanti ederim. devam filmi çekilmiş ve 3 haziranda gösterime girmiştir, ilk film kadar eğlenceli olduğunu düşünüyorum henüz izlemedim. tavsiye ediyorum.

inception

başrolünde leonardo dicapriyo' nun oynadığı bilim-kurgu filmidir. konu olarak insanların rüyalarına hakim olabilme işlenmiştir, abartılı efektleriyle dikkat çeker. duygusal yanları da vardır. ancak filmi izlyen 10 kişiyle konuştum hepsi de filmin sonunu anlayamamış. kafalarda kalan soru işareti "yine rüyadalar mıydı?" henüz bir cevap bulamadım. ancak filmin bir devamının olacağını düşünüyorum.

kirk hammett

metallica' nın solo gitaristi, şarkı yazarı aynı zamanda bestecisidir. tüm zamanların en iyi gitaristleri arasında olduğunu söyleyebiliriz. genellikle ESP marka gitar kullanır. hiçbir şey yapmadan sadece oturup dinleyeceğiniz sololar atmıştır. her gitaristin kendine örnek alması gereken bir insandır. kişilik olarak da iyi tanınır. bana göre solo gitarın ilahıdır, asla unutulmayacak biridir.