bugün

anlamayanlar için tanım editi; yanlızca kadınlar ve nonoşlar parmün kullanır denilmektedir.
erkek adamın kolonya kullanarak misler gibi koktuğununa işaret eden söz dizisi. bir filmde işittim, çok haklıydı.
tanımı itibarı ile yanlış olan önermedir. parfüm güzel kokmak için sürüldüğüne göre ve kendini koklamaya çalışan bir manyak değilsen eğer o parfümü koklayanlar kullanmış olur.
kesınlıklen ve kesinlıklen katılmadığım bir önermedir. ayol parfim sıkan bir insan nasıl nonoş olabilirkine. yani şöyle başlıkları açanın saçını başını yolasım geliyö he. ay çok sinirlendim. yuh sana kuzum diyorum dahada bişii demiyorum yane.
nonoşmuş sen kendine bak bikerem. deli***
güzel kokmak için değil aslında kötü kokuyu kamufle etsin diye icada gelmiştir..
ter kokuyor bu hayvan sözleri kulağa pek hoş gelmediğinden erkeklerinde kullanması doğal olabilir mi efenim.
avrupalıların tuvalet ve banyo alışkanlığı olmadığı dönemlerde kötü kokularını kamufule etmek için icat ettikleri kullandıkları kokulardır. ayrıca aynı avrupalılar evlenecekleri zaman kadınların pis kokusunu örtmek içinde gelinin eline çiçek vermiştir bu gelenekte buradan gelmektedir. kısaca bu avrupalıların pislikleri saymakla bitmez.
henüz parayı bulamamış taşralı söylemi. parayı bi bulsun seni beni geçip kırk yıllık buckhingamlı olacakır süre veriniz.
doğru olmayan önermedir.*

o değil de bu başlıktaki mal bir entry dünün en beğenilen entrysine girecek... ona yanarım.
(bkz: homofobik)
(bkz: embesil)
embesilite farkı. gün ışığı görmemiş tespitleriyle bir çağın başlangıcındaki adam! o değil de bu başlık, bu adam silinmez, tutup benim entry silinir subjekfik bok püsürük diye.
üzerinde hacıyağı kokusunun ağırlaştığı ağır abilerin veya ter kokusunun hakim olduğu ve olası ter kokusunu "erkeksi koku" olarak adlandırdığı * kıllı şahsiyet söylemi.
eğer öyleyse erkekler de kullanmalıdır. erkeği erkek yapan kokudur zira.
pis kokusunu parfüm ve deodorantla bile gizleyemeyen insanların fikridir.
Sigara kullanıyorsa, parfüm kullanmayan erkek nonoştur, zira kolonya molonya hiçbir kadın yaklaşmaz.
(bkz: eau de nonoş)*
bayan parfümünü kullananlar kadın ve nonoş; erkek parfümünü kullanan baydır. o filmede yazara da, ayıp etmiş.
filmin senaristi nonoştur bence. bu kadar saçma bir şey duymadım daha önce.
--spoiler--
anlamayanlar için tanım editi; yanlızca kadınlar ve nonoşlar parmün kullanır denilmektedir.
--spoiler--

parmün kullananlar nonoşmuş, erkekler parfüm kullanabilir sorun yok.
"güzel kokmanın nonoşu mu?" olur sorusunu akla getiren sıradan bir cümle.
'one million' koklamamış insanın doğal olarak yanlış önermesidir.
O zaman nonoşum. Hacı yağımı sürelim yani.
axe etkisinden bihaber yazarın önermesi, yanlıştır.
erkekler bir kadının parfüm hakkındaki düşüncelerini bilselerdi yanlarında parfüm şişesiyle dolaşırdıdedirten önerme.
*