bugün

entry'ler (33)

connected2 me den düşürülen kızdan sevgili olur mu

yolda düşüremeyenler orda sabahlıyor bazen bizden biri bazen sizden.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

patlayan bomba değildi benim hayallerim.
infilak eder gibi insanın serzenişleri,
boşuna demedi düşünürler,
suya dökülür hayallerin.

yazarların aradığı sevgili tipi

sevgi'li olması yeterli

beşiktaş

üzerine biber gazı atılmasına aldırmadan soluyup genede vazgeçmeden burnunu tıkamamaktır.

etkili öpüşmenin püf noktaları

incitme hissettir.

dost kazanmak için yapılması gerekenler

erkek veyahut kız olması bu durumu etkileyemez. yanında olması sana güven,huzur,sevgi verebiliyorsa dost o kişidir. ne zamana kadar dost kalır o da onun tavrı ile belli olur.

sözlük yazarlarının itirafları

akbili boş olan kız otobüs içinde yavru ceylan gibi akbil isterken sen bekletmeden verirsin o da kullanır. sonra sana mı bakacağım hıh bakışı yapar. tecavüz edilsin buna demek istersin ama vazgeçersin.

emre kayanın kendini tarkan sanması

vasfiye teyzenin angelina jolie olma hayali gibidir. gülüp geçilir.

ahmet kaya

hayallerimdeki sahilde 1972 viskiyi yudumlarken onun şarkılarının ahenkli rüzgarla bana eşlik etmesi.

şiirlerin en can alıcı mısraları

hazmı zayıfladı midemin tanımadı tadını.
tadın başkasında kalmış bendeyse adın.
tanıdık gibi bu koku? gelsin bırakın.!
tutsak olmuştum kokuna ama hatırlamadın.
hatırın mı? katır bile daha samimi. sen yalansın.

mutluluğun formülü

yakın görünüp uzak olmak. hayaller gibi samimi olup. gerçek olmamak. tersini yapınca ağzın yanar inanmayıp deneme. mutlu olmayı bilmelisin formül ararsan saçları dökülmüş emekli hüsnü amcadan farkın kalmaz. basit şeylerden mutlu olmayı öğren canın yanmıyor ben denedim.

aşk acısı

sen sevmek nedir bilemezsin sen erkeksin.hayat sana güzel herşey de sizin serbest olma hakkınız var dedi. siz herşeyi yarım bırakıyorsunuz siz erkekler hep böylesiniz dedi. ona biraz olanlardan bahsettim. devlet haliç yerine senin içini temizlesin haksız mışım. dedi. en son duyduğumda tövbe etmiş önyargılı olmaya. sanırım namaza da başlar bu gidişle.

erkeklerin hep seks düşünmesi

hep seks düşünen hiç acı çekmemiştir. ya da saf duyguları kirletilmiş artık masum sevmek istemiyordur.

şu an sihirli değneğiniz olsa ilk ne yapardınız

herkese krem şantili kakaolu pasta.

kılıçdaroğlu nun iyi niyetli bir insan olması

besmele çekip rakı içilmeyeceği üzere abdest alıp kemal bey de desteklenmez.

seks yapmayacağı kızla ilgilenmeyen erkek

yersiz gelen şehvet denilebilir.

hiçbir şeyi kafasına takmayan insan

takıyordur. ama insanlar zaafımı bilmesinler zarar veremesinler diye belli etmiyordur.

yazarların ruh halini anlatan görüntü

http://previews.123rf.com...nd-beach--Stock-Photo.jpg

170 cm den kısa sözlük kızları

en iyisi kısa olmalarıdır. erkek uzun olur sarıldığın zaman kızın kafası omzuna gelir saçlarını koklayabilirsin. tabi normal insanlar için geçerli uçkur düşkünü için değil. kısa boylu kızla bakışmak daha güzeldir. kedi yavrusu gibi alttan bakar sana hani beni sev bırakma der gibi.haliyle fazla minnoş gibi bakarsan tırnak atabilir. *

ekşi sözlük yazarlarının uludağ sözlük e kayması

fazla maaş teklifi alıp şirketi satan müdür tiplemesi.