bugün

Odundur hallice.
gün 00.00'ı aştığında sıklıkla görülen konulara örnek gösterilebilecek başlıktır. acemice yapılan bir tespit ile yazılmıştır. olgun erkek her kıza seks yapacakmış gibi ilgi gösterir. seks yaşadıkları ile asla ilgisini kesmez.
Dürüst erkektir. Kimseye boş yere ümit vermez. Eliyle, diliyle kimseye zararı dokunmaz. Önceden yapacakları hakkında karşısındaki kadını bilgilendirir. Erkeklere güvenilmez tezinin çürütülmesinde örnek teşkil eder.

Daha ne istiyorsunuz anlamıyorum ki?
erkeklerin 10 da 80 i böyledir zaten.
Kadınları obje olarak görüyordur, anası bacısı yoktur onu babası doğurmuştur, televizyon kadar kafası vardır ama içi bomboştur gibi gibi bir şeyler işte. Kendisi bir gram saygıyı hak etmeyen kişiliksiz basit bir varlıktır nazarımda aksini idda edenin de ondan bir farkı yoktur bu kadar da nettir az adam olun adam.
adam gibi diyeceğim ayıp olacak erkeğidir.
ümit her daim vardır anlayisini benimsemeyen erkektir.

#umudunuyitirme
Pragmatist olabilitesi yüksektir.
Adam madam değildir. Çıkarcıdır.
yersiz gelen şehvet denilebilir.
kahindir.
Tek sekslik soluğu olan erkektir. ikinci için bir umudu yoktur. Zaten üç dakkada gümler o, ilgilense kaç yazar, yerin dibinden taraf odayı terkedecek,

Bununla beraber

insanın kendini bilmesi önemli bir meziyet tabi.
Doğrusudur. Ancak, kızlar da yapacaksa birlikte olacağı erkeği adam akıllı seçmeli. Öküzün biri ile birlikte olup, sora da bu öküz bir kaç gün sonra yattığı kız için etrafta orospu siktim vb. beyanlarda bulunup, başlıklar açmaya başlayınca şaşırıp şikayet etmesinler!

Kadın, erkek fark etmez, içinde seks olmayan şey ilişki olmaz.
Bi zorlasan oda istiyordur.
seks yapınca kadın mundar olur gibi bir toplum algısı olduğu yerde üzerine fazla gidilen erkektir. sorun toplumdur erkek değil.
Gerçekçidir. Bence doğru yapan erkek. 20 yaşında evlenmek için kız mı arasın? Hormonları daha önemli iken verici kız araması daha makul.
Beyninin ardından kalbinin kontrolünü de malum organa bırakan erkektir.
"onu gerçek anlamda seven ve isteyen kişiyle olmak ister.
doğru yoldadır..." sevmekten anladığı "seks" bu davarların
Doğa kanunlarını işleten erkektir. Çiftleşme arzusu duymadığı dişinin arkasını koklayan bir köpek göremezsiniz mesela.
Testesterondan bashsediyoruz burada.

Yapamadi.
ben, clint eastwood ve michael douglas buna örnektir.