bugün

abazan, liseli, ergen ve apaçi tarzı yaşayanların merakla okuyacağı bilgilerdir.

http://www.myoje.com/Foto...nterval=3000#.U2oWfvn2GEc
(bkz: first duo)
dilin kullanılmamasıdır. etki duyguyla geçer. içeriği salt cinsellik olan bir öpüşme etkili değil şehvetlidir. bu şehvet duygusallıktan uzak oldukça da unutulmaya mahkumdur.

karlı bir şubat ayı, gecenin karanlığında benim ışığımı seçmiş 2 aşık tanımıştım. ankara'nın ayazını bilirsiniz. o ayazda değil aşk yaşamak, bir yerden bir yere gitmek bile zulmdür.
fakat bu aşıklar, soğuğa aldırmaksızın birbirlerine sarılmış öpüşüyordu. öpüşme hissi herhalde insan bedenimde özlediğim en özel hislerden biridir ki onları ölesiye özlemle izliyordum...
aşkı dudaklarından birbirlerine aktarıyorlardı sanki. şehvetten uzak sadece duygusal bir anı paylaşma isteği vardı ikisinde de. belki de üşümüş dudaklarını birbirleriyle ısıtıyorlardı.
birbirlerine olan bağlılıkları şimdi bile gözümün önünde. şu an yanyana olmasalar bile o anın etkisini ve duygusunu hangisi unutabilir ki?
ibrahim Tatlıses bıyığınız olmasın.
Sadece dudaklar ve ağız değil, ruhunuz ve kalbiniz de devrede olmalı. Yoksa fiziksel aktiviteden başka bir şey değildir öpüşmek...
Isırmayın, aceleci olmayın şehvet duymasını istiyorsanız emin ama dili kullanmayın.
zinaya götüren noktalardır.

ayıp.
kesinlikle zamanlamadır. öyle duygusal bir diyalogun noktası haline getirmelisin ki, karşındaki al lan seninim desin.
erkek adamlara söylüyorum; sokun dilinizi hatunun ağzına sokabildiğiniz kadar.

zaten onu emerken saatlerin nasıl geçtiğini bilmez.
alnından öpün belki sevdiğiniz kişi anlar ona ne kadar değer verdiğinizi ama nerde azizim. eski devirlerde kaldı böyle aşklar şimdilerde gömen yaranıyor.
incitme hissettir.
ilk önce kurbanınızı göz hapsine almanız gerekiyor sonra yavaşça vücudunuz onun vücuduna daha da yaklaşmalı ortam biraz ısınsın sonra boynundaki atardamarın acaba atıyor mu diye kontrol etmek için ilk Hedef orası Olmalı Daha sonrasında oradan da aşağıya doğru göğüsüne doğru sakince yavaşça meme uçlarını dilinizin en ücra yerlerinde hissedin bunu yaptıktan sonra tekrar yukarı doğru kurbanınızın dudaklarına doğru yavaş yavaş kendinizi götürün Daha sonrasında sakin ve benimle birlikte Güvendesin dercesine dilini emmeye başlayın ve Daha sonrasında tekrar boynuna ve tekrar göğsüne doğru bir yol çizin ama bu hemen bitmemeli aralarında 15 dakika zevk mesafesi olsun ki kurbanınız da sizin bu halinizden büyük bir haz alsın.