bugün

entry'ler (10)

si mitçi hakan fidan

aksaray'a istihbarat götürmek dışında tavla oynamakla meşguldür eminimki.

neden sevgilin yok

Eğer karizmatik bir cevap vermem gerekiyorsa:
-Kendime uygun bir kız bulamıyorum...
Eğer realist cevap vermem gerekiyorsa:
-Utangacım da ondan kız görünce elim ayağım titriyo bakamıyom yüzlerine anneeeğ yaaaeeğğ..

dünya da hiç aksiyon olmaması

Biraz atraksiyon için balkondan aşağıya çiş "bapman" yeterli.

çocukken okunmuş unutulmaz kitaplar

En sevdiğim kitap Oliver Twist'ti onun haricinde genel olarak Marvel'in çizgi romanlarını okurdum.

aklı fikri meme olan erkek

Bunun sebebi şahsen çok af edersiniz aile ve yakın çevredir. Aile de cinsel açlık çeken obje ye en genel olarak aileden en yakın kişi babadır "oğlum şu kız çok güzel haaağğ" demekten çocuğa çeşitli dürtüler vermekten cocuğu abaza eylemektedir. Kişi genelde kızlarla da yakınlaşamayınca ülkemizde de görüldüğü gibi sübyancılığın ya da tecavüzün ortaya çıkmasıdır.
"La kankaa şu kıza bak leeaağğ offf"
"La oğleem sana bu gızı alam mı?"
"Oğlum şu kıza bi baksana. Nasıl?"

hz adem in babasız olması

isa'nın da babasının tanrı olması durumuna benzerdir fakat tek fark Adem'in biyolojik bir annesi olmayışıdır. Enteresan.

kıyamet 54 dakika sonra kopsa

tam 54 dakika sonra kıyamet kopacağını bilseydim 54 dakika boyunca neden 55 e yuvarlanmamış diye düşünür olurdum.

kayseri

en normal insan da bile paranoid, şizoid, histerik, anti sosyal kişilik bozukluklarından en az birine skill point bastırır.

kara çarşaf özgürlüktür

karaçarşaf giymek, aşağılık olduğuna inanan kimselerin kendisini bir nevze daha az tehlike de hissetmeleri ve korktukları rab'larından kadın oldukları için af dileme yöntemidir genelde küçük düşürülmüş tamamen süper ego kullanmaya adanmış kimseciklerdir.

hoş geldiniz

eve geldiğim zaman anneannem ve dedemin Spidey şivesiyle bana söyledikleri sözdür.