bugün

düşünüyorum öyleyse varım cümlesini düşünüyorum.
ya bu sözlük halkı benim dilimi konuşmuyor, ya ben onların dilini konuşmuyorum. kafamı karıştırıp gidiyorlar. neyse.
yarın 2 sınavım var ama ben sayısal işlem yapmayı bilmediğimden ikisinden de kalacağım. Ne etsem bilemedim.
Şuanda herhangi bir yazarın nick altına girmeyi düşünüyorum ama kimi seçeceğime karar vermedim.
Çok yorgunum,çok nefret ediyorum. Çok soğudum.
öyle yada böyle yaşıyoruz.
kaç defa namaz kıldım, kıldığım namaza devam ettim sonra bıraktım neden bilmiyorum.
Her an ölecek gibi hissediyorum.
diyorum ki madem öleceksin neden Allah' a ibadet etmiyosun.
yinede yapmıyorum. ne yapacağımı hiç bilmiyorum.
Şimdi onu 26 farklı yerinden bıçaklasam "çok aşıktı indirimi" alıp babalar gibi bi kaç yıl çıkarım diye düşünüyorum.
Şöyle bi 5-6 sene uyumak istiyorum.onu düşünüyordum.acaba uyandığımda neler değişmiş olurdu.
3te yatıp 8 de kalktıktan sonra akşam 9'a kadar okulda ders çalışıp 2 saatlik yol gelip uykusuzluktan ölmeme rağmen bu saate kadar neden uyumadığımı düşünüyorum. Cevap: eksik bir şey var bulamadığım, günlerdir beni kırıp tüketen.
bu başlığa boş entry girsem sıkıntı olur mu?
Bu geceyi uykusuz geçireceğimiz kesinleşti.

(bkz: instagram da yanlışlıkla fotoğraf beğenmek)
Literary den geçebilicek miyim acaba.
çorbacı beni kazıkladı mı acaba ?
Zeriye mın mı zeri mın mı. Kafayi siyirdim amk. Biri sozluk cikarsin su dile.
görsel
erken uyumak yaramadı hala uykum var ve vakit iyice ilerledi. şimdi uyusam ikindiye kadar yatarım ve denizi kaçırırım. şezlong üstünde uyuyup zenci gibi olacağım yine.
Ankarada okuyorum ama çok bunaldım. istanbul veya çanakkaleye mi geçsem ? Çanakkale'de okuyan var mı ?
Evde got büyütmekten ne zaman vazgeçip ise gireceğim evlenip çocuk doğuracağım onu düşünüyorum sözlük.
(bkz: gülücüğe odaklan)
bi süre konuşmayalım diye bir mesaj attım tepki ne olacak onu düşünüyorum.

Edit:tepki gayet normal karşılandı ve yine bitti en azından huzurlu ve rahat bi şekilde.
görsel
satın alsam mı diye düşünüyorum.

edit: çüşş 180liraymış kapat kapat kapat.
1) nereye gidiyorum, ben ne olacağım?
2)içine düştüğüm çıkmazdan kurtulabilcek miyim?
3)dgs'ye girmeli miyim?
4)sabah 9.30 da ders mi olur, 7.30 da kalkacağım of.

Tam olarak zihnim bu durumda.
Bu soguk havalar ne zaman siktirolup gidecek onu düşünüyorum.
Yarın ders var ben bu yağmurda nasıl gidecem.
sabah 8 de nasıl uyanacağını..
yarrak bir insan olduğumu.