1. 1.
  sonbahar sabahı otomobilin ile inersin beykoz sahiline fazla değil 50 70 km/s hız ile üsküdara giderken açarsın dinlersin birde sigara yakarsın. son sigaram son dakikalarım moduna girer üsküdara gelmeden arabayı kırarsın boğaza. yada bu hisleri yaratan şarkıdır.
  1 -1 ... mcclayton
 2. 2.
  en güzel doğum günü şarkısı bu şarkı olmasa doğum günü mesajlarına yazacak tek kelimem yok.
  1 ... mat olmayan sah
 3. 3.
  (bkz: doğum günüm bana geldiğin gündür)
  ... suzan avci
 4. 4.
  bir yandan sevdiğin kız gelir aklına.. bir yandan eskilerin siyasi suçlularını düşünür üzülürsün.. boncuktan kuş yapmayı merak eder aklının bir köşesi, yapıp da sevdiğine yollamak istersin.. bir de rakı varsa masanda bir yudum aşk bir yudum siyaset uğruna tüketir ve tükenene kadar içersin... eğer bir de doğum günü varsa ortada, kelimeler kifayetsiz kalır dedirten ahmet kaya şarkısı.
  ... hartigan
 5. 5.
  Dogum gunun kutlu olsun mutlu ol senelerce...Sana boncuktan kuş yaptim...Konacak pencerene:)Şimdi daha iyi görebiliyorum anlayabiliyorum bazi şeyleri...Hep yanımda oldun ve olacaksin...Ben senin arkadaşligindan dostlugundan sevginden şüphe ettikçe sen ;Hicde düsundugun gibi degil ,tam tersi anlayacaksin diyeceksin...Bunu cümle olarak söylemesende ;hissettireceksin..Beni bozguna ugratacaksin bu konuda...Biliyorum...Çünkü hep öyle yaptin...Beni şaşırttin,argo bir tabirle mort ettin:)Bicok konuda bana kızsanda benim yanimda oldun olacaksin...Sana güvenmeye çalışırken bicok kez zorlandim,debelendim,düştüm kalktim senide zorladim biliyorum..Ama şuan farkediyorumki senin yaninda kendimi guvende hissediyorum...Cogu konuda tabiki çatışmaya devam:))Ama bu sana olan guvenimi degiştirmez...Hicbir konuda anlaşamadıgım halde niyeyse anlaşabildigim:)Yuzumden düşen bin parcayi toplayabilen adam...Iyiki dogdun iyiki varsın...Elimden geldigince bende hep yaninda olucam...Sevdiklerinle nice mutlu mutlu yillara ..
  2 ... lina